Češi při sexu nejvíc poslouchají pop, klasiku a punk, pustí si ale i Evu a Vaška

Vydáno 14.09.2017 | autor: redakce

S netradiční anketou přišlo YouRadio. Necelá tisícovka respondentů odpovídala, jakou hudbu si nejraději pouští při sexu. A výsledky přinesly zajímavé údaje. 

Češi při sexu nejvíc poslouchají pop, klasiku a punk, pustí si ale i Evu a Vaška Češi při sexu nejvíc poslouchají pop, klasiku a punk, pustí si ale i Evu a Vaška

Téměř tisíc respondentů volilo mezi několika žánry a mohli navrhnout i vlastní tip. V první desítce se umístily žánry jako pop music, klasika, punk, dance, hip hop, house a další, pro které hlasovalo zhruba 700 respondentů. Mezi ostatními tipy respondentů se pak objevila i řada kuriozit.

ROCKBLOG: Alkohol, cigarety, sex aneb zdravý life style muzikantů

"V naší soutěži o balíčky kondomů zvítězil stý hlasující v pořadí. Musím ale říct, že odpověď této respondentky nás velmi pobavila, protože jako nejlepší song k sexu vybrala písničku 'Když nemůžeš, tak přidej' od kapely Mirai," říká produktová manažerka Youradia, Petra Slavinská.

"Samozřejmě jsme se nevyhnuli i lidové tvořivosti, v odpovědích jsme například nalezli i Evu a Vaška, vzdechy partnerky nebo partnera nebo třeba ticho," dodává se smíchem Slavinská.

A jakou hudbu si při milováni pouštíte vy? O své tipy se můžete podělit v komentářích.

Témata: hudba k sexu, Mirai, Eva a Vašek

zavřít