VIDEO: Česko zpívá jde pomalu do semifinále. Kamila Nývltová je patronkou desátého ročníku

Vydáno 08.03.2016 | autor: Jaroslav Noska

V karlínském Theatre Music Clubu se odehrálo výběrové kolo již desátého ročníku české pěvecké soutěže. Celkově se přihlásilo skoro čtyři sta soutěžících, ze kterých bylo vybráno necelých dvě stě do dalšího kola. Patronka této soutěže, Kamila Nývltová, se na chvíli uvolnila od povinností a představila nám tento projekt pro začínající zpěváky či zpěvačky.

VIDEO: Česko zpívá jde pomalu do semifinále. Kamila Nývltová je patronkou desátého ročníku Zrodí se z letošní soutěže příští hvězda?

Česko zpívá má v letošním roce již desáte pokračování. Zvláštností tohoto jubilejního ročníků, jehož  semifinále a finále se uskuteční  1. a 2. dubna v Trutnově, je živý orchestr, se kterým se vybraní účastnící předvedou. V Trutnově do poroty usedne mnoho známých a uznávných osobností české hudební scény. Můžeme jmenovat Mariana Vojtka, Bohouše Josefa, Jana Bendiga či Josefa Vágnera. Smyslem celého klání je mladým lidem pomoci získat zkušenosti, odborné rady a samozřejme nechybí i věcné dary. Co vše nám patronka prozradila, se dozvíte ve videu.

Angelika se vrátila v novém kabátě: Josef Vojtek a Michaela Gemrotová v hlavních rolích zaplnili divadlo Broadway

Text, foto a video: Jaroslav Noska (www.noska-art.cz)

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít