Children Of Bodom přijíždějí do Brna uctívat chaos

Vydáno 23.10.2015 | autor: redakce

Po delší odmlce se do Česka vracejí populární metalisté Children Of Bodom. Rodáci z finského Espoo s sebou vezou zbrusu novou desku I Worship Chaos. "Můžeme s klidem slíbit jedno z nejtvrdších alb v naši historii," vzkazoval už před vydáním frontman Alexi Laiho. Koncert proběhne 27. října v brněnském klubu Fléda. 

Children Of Bodom přijíždějí do Brna uctívat chaos Children Of Bodom vystoupí v Brně 27. října

Children Of Bodom se do historie evropské metalové scény nesmazatelně zapsali svým originálním mixem tvrdých metalových žánrů a citem pro silné melodie. Zlomovým okamžikem bylo vydání alba Follow The Reaper z roku 2000, které bodovalo i mimo rodné Finsko a kapele otevřelo cestu na velká evropská pódia. Svůj status kapela upevnila také deskami Hate Crew Deathroll (2003) a Blooddrunk (2008).

TOP 10 podzimních metalových koncertů

Letos na podzim vyšlo už deváté album I Worship Chaos, které patří k nejtvrdším v diskografii kapely. "Ve mně I Worship Chaos vzbuzuje temnější dojem než předchozí alba, ta deska je naštvaná, temná a chytlavá. A myslím, že v klidu můžu říct, že s I Worship Chaos se Children Of Bodom znovuzrodili ještě nasranější,“ komentoval novinku lídr kapely Laiho.

Brněnský koncert Children Of Bodom otevřou progresivní metalisté Sylosis z Velké Británie. Vstupenky na koncert Children Of Bodom můžete kupovat v předprodejních sítích. V nabídce je také VIP balíček, který nejvěrnějším fanouškům umožní osobní setkání s kapelou. 

tz, jm

zavřít