Další hvězdy Rock for People: The Offspring a Enter Shikari

Vydáno 17.12.2015 | autor: redakce

Týden před Štědrým dnem organizátoři Rock for People nadělují. Na začátku července do Hradce Králové dorazí po dlouhých osmi letech legendární kalifornští pop punkeři The Offspring. Fanoušci se mohou těšit nejen na jejich kultovní skladby, ale možná se dočkají i zbrusu nových songů z chystaného alba. Do Česka se znovu vrátí i Enter Shikari.

Další hvězdy Rock for People: The Offspring a Enter Shikari The Offspring se na Rock for People vrátí po 8 letech

Electro-hardcoreová parta Enter Shikari patří ke stálicím klubové i festivalové scény a v České republice mají věrnou fanouškovskou základnu. A není se čemu divit. Nespoutané kvarteto z londýnského předměstí St. Albans je proslulé neuvěřitelnou energií, díky které se jejich koncerty mění v jeden velký kotel tančících, skákajících a pogujících těl. Jen letos u nás hráli třikrát.

Rock for People už prodává lístky na další ročník, přijedou i Bullet For My Valentine

22. ročník Rok for People se koná mezi 3. a 5. červencem 2016 na tradičním místě v hradeckém Festivalparku. Již dříve byla jako jeden z letošních headlinerů oznámena přední britská metalová kapela Bullet for My Valentine. Vystoupení potvrdily i dvě v našich končinách méně známé kapely, které potěší především milovníky indie rocku: mladá australská parta Tired Lion a britský kvartet Dead!.

Vstupenky jsou v prodeji na www.rockforpeople.cz. První edice celofestivalových pasů je až do 31. 12. 2015 v prodeji za cenu 1 100 Kč, od ledna se cena zvýší na 1 350 Kč. K dispozici je také speciální edice vstupenek pro juniory od 15 do 17 let za cenu 900 Kč. Nově jsou také již nyní v prodeji vstupenky pro děti, seniory a držitele průkazu ZTP.

tz, jm

 

zavřít