David Koller potěšil před Vánoci pražské fanoušky akustickým koncertem

Vydáno 2017-12-08 08:47:37

David Koller si "odskočil" od příprav nové desky Lucie a oslnil svým akustickým koncertem Prahu. Na úvod se omluvil lidem, že si nepřipravili žádné skeče ani nedomluvili žádné herce, jak by prostředí divadla Hybernie zasloužilo. Tuto variantu stejně nikdo neočekával. Koller vsadil na jistotu svého nezaměnitelného hlasu, sílu písní a jejich aranžmá, za nimiž stojí kompletní Kollerband. Koncert se odehrál hlavně v pomalém tempu, zazněly i písně, které jinak v jeho obvyklém repertoáru nejsou příliš "doma" - například Ty a já či Valy.

Zprvu vlažnější publikum ožilo v závěru díky hitům Lucie. Nechybělo ani rýpnutí do našich politiků, které se obešlo bez konkrétních jmen před trefně nazvanou písní Mám chuť lhát. Zároveň došlo i na vtipnou historku o tom, jak ho už kolikrát lákali do tanečních soutěží. A on by na to přistoupil, kdyby se v nich tancoval "mateník". O koncert v Praze byl tak velký zájem, že na leden přidal Koller čtyři vystoupení do Jazz Docku.

text: Hana Bukáčková, foto: Pavel Mužák

Témata: David Koller, Kollerband, Lucie

David Koller potěšil před Vánoci pražské fanoušky akustickým koncertem David Koller potěšil před Vánoci pražské fanoušky akustickým koncertem

Zobrazit fotogalerii (24)

zavřít