Dirty Blondes a švýcarští Bitch Queens se chystají na evropské turné, zahájí ho v pražském Rock Café

Vydáno 15.10.2016 | autor: redakce

V rámci přátelsky nazvané tour Shaking Hands 2016 se domácí Dirty Blondes a Bitch Queens ze Švýcarska ukážou kromě Česka i v Německu a Rakousku. Úvodní zastávka krátké šňůry proběhne v pražském klubu Rock Café. 

Dirty Blondes a švýcarští Bitch Queens se chystají na evropské turné, zahájí ho v pražském Rock Café Dirty Blondes míří kromě Česka i do Německa a Rakouska

Pražská kapela Dirty Blondes, známá svou energickou a nekompromisní show, je ve své nejlepší koncertní formě. Nadšené reakce vzbudil jejich koncert i u členů The Subways, kterým v létě předskakovali na letošním Mystic Sk8 Cup. V červnu pak vydali první singl Rays Of Light a právě teď ve studiu dokončují další.

FOTOREPORT: Dirty Blondes a Bitch Queens vyjeli na tour po evropských městech, zastavili se také v PlzniŠvýcaři Bitch Queens u nás nejsou žádní nováčci, právě skrz spřátelené Dirty Blondes k nám jezdí již několik let a stále potvrzují, že jsou jedna z nejlepších a nejpracovitějších punk-rockových kapel v Evropě, o čemž svědčí i několik vydaných alb, split LP, spousta videoklipů a odehraných koncertů.

vložte odkaz, text nemažteTurné startuje den před státním svátkem, 16. listopadu v pražském Rock Café, a dále míří do klubu Eleven v Brně, vídeňského Kramladenu a německého klubu Baamhakke v Pidingu.

Shaking Hands Tour 2016:
16.11. - Praha/Rock Café
17.11. - Brno/Eleven
18.11. - Vídeň/Kramladen
19.11. - Piding/Baamhakke

tz, jm

Témata: Dirty Blondes, Bitch Queens, Rock Café, koncerty, kluby, turné, punk, rock

zavřít