Divokej Bill uzavře v Úvalech svoje letní turné. Převezme tam Zlatou desku za své album Tsunami

Vydáno 30.08.2017 | autor: redakce

Závěrečný koncert v rámci letního open air turné odehraje Divokej Bill v domovských Úvalech již tuto sobotu 2. září. Během koncertu také převezme Zlatou desku Supraphonu za prodej jejich novinkového alba Tsunami.

Divokej Bill uzavře v Úvalech svoje letní turné. Převezme tam Zlatou desku za své album Tsunami Divokej Bill uzavře v Úvalech svoje letní turné. Převezme tam Zlatou desku za své album Tsunami

Album vyšlo v květnu a většina písní z něj zazněla na zmiňovaném turné. To samotné čítalo celkem dvacet tři zastávek a dosud jej vidělo téměř šedesát tisíc diváků. "Turné splnilo naše očekávání, hodně jsme si to užili. Bylo fajn hrát před tolika lidmi a vidět naše fanoušky, jak si s námi zpívají písně z nového alba. A že za tak krátkou dobu získalo zlatou desku, je pro nás velké a příjemné překvapení. Samozřejmě máme radost a doufáme, že to s námi přijdete oslavit právě na poslední koncert našeho turné na našem domácím hřišti v Úvalech," říká zpěvák Vašek Bláha.

LIVE: Divokej Bill smetl Plzeň jako vlna Tsunami

Po skončení turné se kapela chystá natočit nový videoklip k písni Jaro, která bude po titulní Tsunami a songu Kořala již třetím singlem z alba Tsunami. "Na podzim se pak přesuneme ještě na Slovensko, kde odehrajeme koncerty na podporu našeho nového alba. A pak nás čekají přípravy příštího roku, protože to bude jubilejní dvacátý rok naší existence. A to si zaslouží řádnou oslavu," dodává ještě Bláha.

Předprodej vstupenek probíhá v síti Ticketstream. Více informací naleznete na www.divokejbill.cz.

Témata: Divokej Bill, Tsunami

zavřít