DJ Afrika Bambaataa do Rock Café v květnu nedorazí, je obviněn ze sexuálního zneužívání dětí

Vydáno 21.04.2016 | autor: redakce

DJ Afrika Bambaataa se měl pražským fanouškům představit 27. května v Rock Café, koncert ale neproběhne. Kvůli obvinění, že devětapadesátiletý DJ sexuálně zneužíval malé chlapce, zrušil jeho management celé turné. 

DJ Afrika Bambaataa do Rock Café v květnu nedorazí, je obviněn ze sexuálního zneužívání dětí Afrika Bambaataa prý zneužíval děti

Více informací zatím nemá ani Rock Café, stejně tak je nejisté, zda vystoupení proběhne alespoň v náhradním termínu. "Zda Bambaatu pozveme na podzim, záleží na dalším vývoji situace a samozřejmě na tom, zda je obvinění pravdivé, či bude vyvráceno, v což doufáme," uvedla Tereza Fišerová, booking & production managerka proslulého pražského klubu. Náhradní program 27. května obstará DJ 3ILLA, hrát bude od 21 hodin a vstup bude zdarma. 

Jak se klube jaro (III.): V Roxy zazáří Kölsch či Ten Walls, v Radosti FX Samuel Fach

Afrika Bambaataa se na hudební scéně pohybuje už od 70. let, velký průlom pak zaznamel hlavně v následující dekádě. Ve třetím tisíciletí už ve vydávání nové hudby tolik aktivní není, jeho poslední deska vyšla před deseti lety. Podle obvinění, které zatím nebylo prokázáno, měl sexuálně zneužívat chlapce ve věku 12 a 13 let.

vložte odkaz, text nemažte

tz, jm

zavřít