Do Prahy se chystá další vítěz Eurovize, v Lucerna Music Baru vystoupí Måns Zelmerlöw

Vydáno 06.10.2015 | autor: redakce

Ač se České republice v televizní soutěži Eurovision Song Contest dlouhodobě nedaří, její vítězové si u zdejšího publika nevedou špatně. Loni u nás vystoupila Švédka Loreen, letos se na Prague Pride představila rakouská "vousatá zpěvačka" Conchita Wurst. Nyní přijíždí letošní šampion Måns Zelmerlöw, další hvězda ze Švédska. Vystoupí 11. října v pražském Lucerna Music Baru.

Do Prahy se chystá další vítěz Eurovize, v Lucerna Music Baru vystoupí Måns Zelmerlöw Do Prahy se chystá další vítěz Eurovize, v Lucerna Music Baru vystoupí Måns Zelmerlöw

Måns reprezentoval svou zemi skladbou Heroes, kterou představil milionům diváků a s 365 body soutěž vyhrál. Je to třetí nejvyšší skóre v historii tohoto hudebně-zábavního klání. Zelmerlöw vydal 5. června své v pořadí již šesté studiové album Perfectly Damaged. Novinky zazpívá i českým fanouškům.

První úspěchy ve zpěvákově kariéře přišly s rokem 2005, kdy se zúčastnil druhé řady švédské SuperStar, kde byl televizními diváky oceněn pátou příčkou. O rok později se stal vítězem taneční show Let’s Dance, následně získal hlavní roli v muzikálu Grease a obdržel nahrávací smlouvu, díky které mohl vydat své
debutové album.

Måns není pouze interpret, prosazuje se i jako skladatel a moderátor. Loni vydal desku Barcelona
Sessions obsahující skladby ovlivněné například Coldplay nebo Bryanem Adamsem. Letošní rok se nese ve znamení nahrávky Perfectly Damaged a vítězného hitu Eurovize Heroes.

Role předskokana se zhostí písničkář Pavel Callta. Vstupenky jsou ke koupi v síti Ticketpro za 790 Kč.

tz, jm

Mohlo by Vás zajímat

zavřít