Doctor P.P. obsadil do svého nového klipu Andreu Verešovou nebo Jakuba Prachaře

Vydáno 27.04.2018 | autor: redakce

V pražských Satalicích se v uplynulých dnech natáčel další bláznivý videoklip rockera Petra Pečeného alias Doctora P. P.. Po úspěchu videa k písni Bicáky, Tricáky, Kokosáče, která se stala hitem českých posiloven, vsadil Doctor P.P. opět na ulítlý scénář a do klipu obsadil kromě autorů písně Levák také Jakuba Prachaře a Františka Soukupa. Zahráli si i Andrea Verešová, herečka Irena Máchová, producent Lešek Wronka či skladatel Ondřej Soukup.

Doctor P.P. obsadil do svého nového klipu Andreu Verešovou nebo Jakuba Prachaře Doctor P.P. obsadil do svého nového klipu Andreu Verešovou nebo Jakuba Prachaře

Andreu Verešovou získal Doctor P.P. do svého videoklipu jako vůbec první hudebník v Česku i na Slovensku. "Andreu bych si sám nedovolil oslovit, nicméně před pár dny jsme spolu s ní a jejím manželem trávili několik dnů v Champagne. Máme totiž s Ing. Magorem, kapelníkem skupiny Tři sestry, firmu na dovoz tohoto skvělého nápoje a Andrea je pro tento rok naší ambasadorkou.

VIDEO: Doctor P.P. přilákal do posilovny Ivana Mládka, Petra Jandu nebo Antonína Panenku

A právě nad sklenicí u jednoho z našich vinařů jsem o klipu vyprávěl a Andrea, resp. její manžel Dan, se kterým jsme kamarádi už od doby našich studií na plzeňském gymnáziu, měl skvělý nápad, že by jednu z mých 'bodyguardek' hrála právě Andrea. Kuba Prachař mne pro roli anděla napadl okamžitě a měl jsem obrovskou radost, že můj návrh přijal a do klipu navíc přispěl spoustou skvělých nápadů," říká Petr Pečený.

Píseň Levák je třetím rádiovým singlem ze stejnojmenné studiové desky, která vyšla minulý měsíc a probojovala se mezi deset nejžádanějších v České republice. Obsahuje dvanáct originálních písní, které pro Pečeného napsalo mnoho známých muzikantů.

Píseň Bicáky, Tricáky, Kokosáče, kterou napsal Pepa Bolan ze skupiny Mandrage, byla 33 týdnů nejhranější rockovou skladbou českých rádií a druhý singl Sabráž Leška Wronky a textaře Lou Fanánka Hagena hned po svém nasazení rovněž stoupá v hitparádě hranosti českých rádií.

Letní koncertní šňůra Doctora P. P. čítá 40 koncertů a odstartuje velkým koncertem na čarodějnickém festivalu v Olomouci v pondělí 30. dubna. "Na premiéru nové koncertní show, kterou pro nás už tradičně jako režisér a scenárista připravuje Lešek Wronka, se velmi těšíme. Představíme v ní nové kostýmy v duchu image videoklipu Levák i některé nové písně z alba," říká Petr Pečený.

Hotový klip bude zveřejněn již během pár týdnů na oficiálních kanálech a sociálních sítích kapely Doctor P.P..

tz, jm

Témata:  Doctor P.P., Andrea Verešová, Tři sestry

zavřít