Druhý den na Bezdězu ve znamení rozloučení s prázdninami. Hráli Rybičky 48, Divokej Bill, Sebastian nebo UDG

Vydáno 2021-08-29 10:33:18

Pokud byl první festivalový den bezděské zastávky festivalu Hrady.cz přípravou na podzimní blátivé sychravo, pak ten druhý byl posledním záchvěvem léta, které se jakoby přišlo rozloučit s prázdninami i letos stále poněkud osekanou festivalovou sezónou. Poslední paprsky letního slunce si na stagy užila mimo jiné i kapela UDG, která se nebála zahrát i na mikro podiu přímo mezi diváky, a dokonce jednomu z nich poskytla rychlou lekci na bicí přímo při vystoupení. Následovala vystoupení Xindla X a kapely Sebastian. Show při západu slunce si pak užili Support Lesbiens, kteří dav roztančili a rozezpívali na večerní část programu.

S tmou přišlo na Bezděz vystoupení Visacího zámku. Ti své příznivce rozhodně nezklamali. Na stage naběhli s plným nasazením a nechyběly ani jejich ikonické propriety jako umělé číro a kytarová verze traktoru Zetor. Následovalo vystoupení kapely Divokej Bill. Tato osmičlenná parta vykouzlila naprosto bezchybnou atmosféru, která nenechala nikoho chladným. Celý festival pak uzavírala velkolepá show Rybiček 48. Výběr z těch nejlepších hitů napříč celou tvorbou, energický projev a precizní stage. Nechybělo nic. V rámci festivalu proběhlo i dobročinné focení kapel pro kalendář projektu Pálí!, který se zaměřuje na prevenci popáleninových úrazu a pomoc těžce nemocným dětem. A co k Hradům říci závěrem? Díky, že i v téhle nelehké době držíte světélko naděje pro další festivalové roky a v příštím roce snad už v nelight verzi naviděnou.

Foto: Pavla Dolanská
Témata: hrady.cz, UDG, Sebastian, Support Lesbiens, Xindl X, Visací zámek, Divokej Bill, Rybičky 48

Druhý den na Bezdězu ve znamení rozloučení s prázdninami. Hráli Rybičky 48, Divokej Bill, Sebastian nebo UDG Druhý den na Bezdězu ve znamení rozloučení s prázdninami. Hráli Rybičky 48, Divokej Bill, Sebastian nebo UDG

Zobrazit fotogalerii (123)

zavřít