Ed Sheeran vydá nové album Divide v březnu

Vydáno 13.01.2017 | autor: redakce

Od začátku ledna Ed Sheeran svoje fanoušky napínal, když postupně uveřejňoval informace ohledně své nové hudby. Po vydání dvou singlů konečně představil i tracklist, název a další detaily své třetí desky Divide. Ta vyjde již 3. března. 

Ed Sheeran vydá nové album Divide v březnu Ed Sheeran vydá nové album Divide v březnu

Ed Sheeran naváže na své dvě přechozí, velmi úspěšné řadovky, když bude po sčítání a násobení tentokrát v názvu novinky dělit. Album Divide, v jehož designu převládá modrá barva, nabídne celkem 12 skladeb, deluxe edice přihodí další čtyři navíc. 

AUDIO: Dvakrát nový Ed Sheeran: Písničkář zve singly na novou desku ÷

Před týdnem vyšly v jeden moment hned dva singly - Castle On The Hill a Shape Of You. A tato nezvyklá taktika se Sheeranovi vyplatila. Zlomil s ní rekordy streamovací služby Spotify a i na dalších platformách digitálního trhu zamířil na nejvyšší příčky. 

vložte odkaz, text nemažte

Sheeran na desce spolupracoval hlavně s producentem Benny Blancem (Rihanna, The Weeknd), o některé skladby pečovali též Johnny McDaid, Mike Elizondo a Steve Mac.

Tracklist základní edice bude vypadat takto: Eraser, Castle On The Hill, Dive, Shape Of You, Perfect, Galway Girl, Happier, New Man, Hearts Don’t Break Around Here, What Do I Know?, How Would You Feel (Paean), Supermarket Flowers. 

Témata: Ed Sheeran, Divide, nové album, Shape Of You, Castle On The Hill

zavřít