Eminem nečekaně vydal nové album. Hostuje na něm i Ed Sheeran a vyvolalo několik kontroverzí

Vydáno 18.01.2020 | autor: redakce

Bez jakéhokoli předchozího oznámení, bez reklamy, zničehonic. Dokonce bez singlů předem. Rapper Eminem vydal nové album Music To Be Murdered By.

Eminem nečekaně vydal nové album. Hostuje na něm i Ed Sheeran a vyvolalo několik kontroverzí Eminem nečekaně vydal nové album. Hostuje na něm i Ed Sheeran a vyvolalo několik kontroverzí

Album Music To Be Murdered By obsahuje 20 songů a je 64 minut dlouhé. Hostuje na něm i pár slavných muzikantů jako Juice WRLD (Godzilla), Ed Sheeran (Those Kinda Nights), Anderson .Paak (Lock It Up) nebo Young M.A. (Unaccommodating).

RECENZE: Eminem vás na nové desce Kamikaze praští rovnou do obličeje

Předchozí Eminemova deska Kamikaze z roku 2018 vyšla podobným, nečekaným způsobem.

Společně s nahrávkou vydal i videoklip k Darkness, který je o zbraních v Americe. Vystupuje v ní v roli střelce střílejícího na návštěvníky koncertu z hotelového pokoje.

Nové album už vyvolalo několik kontroverzí. Eminem se totiž zabývá například také bombovým útokem na fanoušky Ariany Grande v Manchesteru, který zabil 22 lidí. Starosta Manchesteru se nechal slyšet, že rýmy o bombovém útoku mohou ranit rodiny pozůstalých a ty, kteří byli událostí ovlivnění.

RECENZE: Eminem se na novince Revival odepisuje hned na začátku

Jiní zase Eminema kritizují za to, že nové album vydal ve stejný den, kdy vyšla posmrtná deska Maca Millera.

Text: ah

Témata: Eminem, Darkness, Music To Be Murdered By, Ed Sheeran, album

zavřít