Emma Smetana má benefiční bazar. Prodávat budou Tomáš Klus nebo Matěj Ruppert, Bára Strýcová věnuje raketu z Fed Cupu

Vydáno 01.12.2016 | autor: redakce

Zpěvačka a moderátorka Emma Smetana pořádá v sobotu 3. prosince od 13 hodin tradiční předvánoční charitativní bazar. Letos poprvé se neuskuteční v pražském Karlíně, ale v budově Divadelní akademie múzických umění v Karlově ulici.

Emma Smetana má benefiční bazar. Prodávat budou Tomáš Klus nebo Matěj Ruppert, Bára Strýcová věnuje raketu z Fed Cupu Emma má bazar. Před Vánoci znovu pomůže neziskovým organizacím

Do osmého benefičního bazaru se zapojí rekordních 30 osobností jako již zaběhlí Tomáš Klus, Vojtěch Dyk, Jiří Menzel, Jiří Mádl, Daniela Písařovicová, David Kraus nebo Adam Mišík či nově například Barbora Strýcová, Michal Hrůza, Yemi, Thom Artway, Vladivojna La Chia, frontman hiphopové skupiny Prago Union Kato nebo Sandra Nováková.

Emma Smetana představila nový klip doma v obýváku a říká: Dopravní prostředky mě dojímají

"Nadšení neziskovek, kterým pomáháme, známých tváří, které se ochotně zapojují, i lidí, kteří s námi přicházejí strávit den a odcházejí s jiskrou v očích, mě naplňují silnou energií. Mám stále na paměti, že jsem se jen náhodou narodila v zemi, kde je mír, do láskyplné rodiny, že netrpím hladem ani zimou, a že to bohužel není samozřejmost. Je tedy mou povinností pomáhat těm, kteří si svůj osud nevybrali, a trpí citovými, duchovními či materiálními nedostatky," říká Emma Smetana, která svůj první charitativní bazar uspořádala v květnu 2014.

DÁRKY POD STROMEČEK OD ZNÁMÝCH TVÁŘÍ

Od té doby vybrala přes milion a čtvrt korun, díky kterým podpořila patnáct projektů, a přivítala přes pět tisíc návštěvníků. V sobotu 3. prosince podpoří účastníci bazaru organizace Psí život, Bílý kruh bezpečí (na pomoc obětem domácího násilí) a Člověk v Tísni (program Bezpečný porod pro ženy v chudých oblastech Kambodže).

vložte odkaz, text nemažte

"Na místě seženete prakticky veškerý dárkový sortiment, který se bude hodit pod stromeček. Kromě nového oblečení, kosmetiky či obuvi od naších sponzorů také originální kousky z šatníků, knihoven či kuchyní známých tváří české a slovenské kulturní scény, které vám je budou osobně prodávat. Setkáte se například s Radkou Třeštíkovou, nejlepší českou módní blogerkou Inou T. nebo Matějem Ruppertem a řada osobností bude v průběhu dne nejen prodávat, ale také zpívat. Například Michal Hrůza, Pavel Callta, Vladivojna La Chia, Dannie, Martin Písařík nebo Míša Tomešová," říká Emma Smetana."O hladu a žízni také nebudete. Občerstvení kromě kavárny Disk nabídne v prostorách DAMU například vegetariánská restaurace Plevel, na ulici se budou grilovat špekáčky a rozlévat svařené víno," říká Smetana. Vyvrcholením benefičního odpoledne bude zábavný večer (20:00–22:00) s nabídkou nevšedních aktivit a zážitků.

Bára Strýcová věnuje svou raketu ze slavného Fed Cupu, David Ondříček nabízí roli v připravovaném filmu, s kuchařskou hvězdou Martinem Škodou můžete zažít soukromý kurz vaření, oscarový režisér Jiří Menzel vás pozve na večeři, Kato ze skupiny Prago Union pro změnu do baru. Michal Hrůza vezme účastníky na letní turné po zámcích, Daniela Drtinová nebo Martin Veselovský připraví jeden den v DVTV.

Témata: Emma Smetana, Emma má bazar, Tomáš Klus, Vojta Dyk, Jiří Menzel, Jiří Mádl, Daniela Písařovicová, David Kraus, Adam Mišík, Barbora Strýcová, Michal Hrůza, Yemi, Thom Artway, Vladivojna La Chia, Prago Union, Kato

zavřít