Emma Smetana otevře i letos svůj bazar. Zapojí se manželé Klusovi, YouTuber Kovy nebo Daniela Drtinová

Vydáno 21.11.2017 | autor: redakce

Emma Smetana chystá i letos svůj vánoční charitativní bazar. Oblečení věnují manželé Klusovi nebo Kovy, Kazma nabídne účast na natáčení tajného projektu a Zdeněk Piškula kurz tance. Bazar proběhne v neděli 3. prosince od 13 hodin v budově Divadelní akademie múzických umění v Karlově ulici v Praze.

Emma Smetana otevře i letos svůj bazar. Zapojí se manželé Klusovi, YouTuber Kovy nebo Daniela Drtinová Emma Smetana otevře i letos svůj bazar. Zapojí se manželé Klusovi, YouTuber Kovy nebo Daniela Drtinová

Letos se zapojí rekordních 40 osobností českého showbusinessu. Mezi zúčastněnými nebudou chybět již zaběhlí Tomáš Klus s manželkou Tamarou nebo Jiří Mádl, zapojí se ale také mladí YouTubeři Kovy a Zachy, herec Zdeněk Piškula, manželé Radka a Tomáš Třeštíkovi, komik Lukáš Pavlásek, moderátorky Daniela Drtinová a Daniela Písařovicová nebo tanečník Yemi A. D. se svým partnerem Jaroslavem.

Festival svobody ovládl Prahu, na Václaváku zpívali Aneta Langerová, Zrní, Emma Smetana nebo Kapitán Demo

"Nadšení neziskovek, kterým pomáháme, známých tváří, které se ochotně zapojují, i lidí, kteří s námi přicházejí strávit den a odcházejí s jiskrou v očích, mě naplňují silnou energií. Mám stále na paměti, že jsem se jen náhodou narodila v zemi, kde je mír, do láskyplné rodiny, že netrpím hladem ani zimou a že to bohužel není samozřejmost. Je tedy mou povinností pomáhat těm, kteří si svůj osud nevybrali a trpí citovými, duchovními či materiálními nedostatky," říká Emma Smetana, která svůj první charitativní bazar uspořádala v květnu 2014.Od té doby vybrala přes milion a půl korun, díky kterým podpořila osmnáct projektů a přivítala přes sedm tisíc návštěvníků. V sobotu 3. prosince podpoří účastníci bazaru mimo jiné organizaci Člověk v Tísni a projekt Skutečný dárek. "Na místě seženete prakticky veškerý dárkový sortiment, který se bude hodit pod stromeček. Kromě nového oblečení, kosmetiky či obuvi od našich sponzorů také originální kousky z šatníků, knihoven či kuchyní známých tváří české a slovenské kulturní scény, které vám je budou osobně prodávat," slibuje Emma Smetana.

O hladu a žízni účastníci bazaru také nebudou - na ulici se budou grilovat špekáčky a rozlévat svařené víno, uvnitř DAMU pak bude stánků s občerstvením hned několik. Přímo v prostorách Café Damu se navíc na pódiu budou po celý den střídat přední čeští hudebníci a DJové. Vyvrcholením benefičního odpoledne bude zábavný večer (20:30–22:00) s nabídkou nevšedních aktivit a zážitků. Moderátor Kazma například nabídne účast na přísně utajeném natáčení svého dalšího projektu. Bude toho ale mnohem víc.

tz, jm

Témata: Emma Smetana, Emma má bazar

zavřít