Enter Shikari letos potřetí vystoupí v České republice, tentokrát přivedou do varu Brno

Vydáno 06.10.2015 | autor: redakce

Už 8. října zažije brněnská Fléda hudební smršť pod taktovkou Enter Shikari. Čtveřice, která nekompromisně míchá hardcore, metal a d'n'b, svými ostrými kytarovými riffy konečně uštědří zářez do tamních klubových kronik. Bude to už jejich třetí letošní vystoupení v České republice.

Enter Shikari letos potřetí vystoupí v České republice, tentokrát přivedou do varu Brno Enter Shikari letos potřetí vystoupí v České republice, tentokrát přivedou do varu Brno

V jihomoravské metropoli kapela vystupovala naposled před sedmi lety na Velodromu, bude se tak jednat o brněnskou klubovou premiéru. Koncert se odehraje na závěr turné k  albu The Mindsweep jen necelý měsíc před vydáním další připravované remixové desky. V roli předkapely se představí vsetínští Criminal Colection.

"Enter Shikari se pohybují mezi pozitivní agresí a tanečním šílenstvím. V dubstepových dropech vás čile rozpohybují, aby vás později tvrdě ukáznili screamo přísností a nakonec vás něžně uchlácholili tóny klavíru,“ vysvětluje Ondřej Bača, dramaturg klubu Fléda.

Kapela už letos v České republice hrála dvakrát - začátkem roku v Praze, v létě pak na táborském festivalu Mighty Sounds. Také třetí zastávka bude určitě stát za to.

tz, jm

Mohlo by Vás zajímat

zavřít