Experimentální showcase Med School vrací do klubu ROXY Etherwooda a další zahraniční hvězdy

Vydáno 16.06.2019 | autor: redakce

Dobrá zpráva pro všechny příznivce liquid funku. Sesterský label Hospitalu Med School se vrací na místo činu. Pokaždé úspěšná showcase přijíždí v bohatém složení. Kdy nastane? Zapište si do kalendářů 18. října!

Experimentální showcase Med School vrací do klubu ROXY Etherwooda a další zahraniční hvězdy Experimentální showcase Med School vrací do klubu ROXY Etherwooda a další zahraniční hvězdy

Med School má za sebou už dlouhých 13 let své existence a patří bez debat mezi nejsilnější světové značky drum&bassu a liquid funku. Jde o již pátou edici této showcase noci a vždy bylo v ROXY plno. Od roku 2006, kdy Tony Colman (London Elektricity) založil Med School jako sesterský a více experimentální label Hospital Recordings, se v lavicích pomyslné lékařské fakulty vystřídali studenti jako Icicle, S.P.Y, Enei, Etherwood nebo  Keeno. A právě Etherwood nyní do ROXY přichází.

Melancholický večer v Roxy: Julii Holter podpoří domácí Never Sol

Čeká nás opět čistě zahraniční line up od otevření klubu do samotného rána. Nebudou chybět staří známí Etherwood, Keeno nebo třeba experimentátor Bop. Ty podpoří mladá krev v podobě A.Fruit a Lakeway. Celým mejdanem provede dvorní Med School MC Ruthless.

Smyslem je přinášet experimentální svobodu nevázanou na styl, tempo nebo konvence, což pravidelně podtrhuje kompilace New Blood od roku 2012 přejmenovaná na Blood Pressure, která dává příležitost novým talentům a posouvá hranice drum&bassu tam, kde by je před pár lety málokdo čekal. V polovině října nás tak v ROXY čeká další experimentálně liquidní jízda!

Text: TZ

Témata: Etherwood, Roxy, Med School, párty

zavřít