Faith No More jsou zpátky. Po pěti letech se vrací na pódia v Evropě

Vydáno 27.11.2019 | autor: redakce

Legendy ze San Francisca odehrají v roce 2020 několik koncertů. Zatím oznámili vystoupení jen na některých evropských hudebních festivalech. Možnost české zastávky je tedy stále otevřená.

Faith No More jsou zpátky. Po pěti letech se vrací na pódia v Evropě Faith No More jsou zpátky. Po pěti letech se vrací na pódia v Evropě

Alternativní metalisté Faith No More začali počátkem týdne na sociálních sítích naznačovat, že něco chystají a už je to venku - v roce 2020 vyrazí po pěti letech na koncertní turné.

Chuck Mosley - Hlas Faith No More z osmdesátých let, jehož život předčasně ukončily drogy

Kapela ve složení Mike Bordin (bubny), Roddy Bottum (klávesy), Bill Gould (basa), Jon Hudson (kytara) a Mike Patton (zpěv) zatím oznámila vystoupení na několika evropských festivalech, ale další koncerty mají ještě oznámit. Zatím. zveřejnili jen headline vystoupení 13. června na Sunstroke festivalu, 20. června na Hellfestu a 26. června na Tons Of Rock.

Není úplně jasné, zda bude Faith No More vyrážet na turné s novou muzikou. Při posledním turné Roddy Bottum prozradil, že se pracuje na nových skladbách. Sol Invictus vyšlo už v roce 2015 a šlo o první novinku od Album of the Year z roku 1997.

Text: ah, foto: Petr Klapper

Témata: Faith No More, album, turné, 2020, Evropa, festivaly

zavřít