Fear Factory přijedou do Prahy se speciálním programem, zazní celé kultovní album Demanufacture

Vydáno 27.11.2015 | autor: redakce

Po čase se do Prahy vracejí americké legendy Fear Factory. Jejich koncert v klubu MeetFactory bude tentokrát výjimečný - zazní totiž kompletně celé kultovní album Demanufacture, které vyšlo přesně před 20 lety. Akce se uskuteční v pondělí 30. listopadu. 

Fear Factory přijedou do Prahy se speciálním programem, zazní celé kultovní album Demanufacture Fear Factory se představí v klubu MeetFactory

Kalifornské veterány Fear Factory není třeba dlouze představovat. Skupina, která míchá prvky industriálního, death a alternativního metalu, vznikla už v roce 1990 (respektive 1989 pod názvem Ulceration). Právě díky inovativnímu přístupu a svévolné ignoraci hudebních škatulek si brzy vybudovali kultovní status.

TOP 10 podzimních metalových koncertů

V roce 1995 vydali Fear Factory konceptuální album Demanufacture, které popisuje souboj jedince s přetechnizovaným establishmentem (sama kapela prohlásila, že se inspirovala filmem Terminátor). Druhá řadovka, kterou mnoho hudebních novinářů označilo za nejlepší a dosud nepřekonané album v diskografii kapely, patří ke klenotům extrémní hudby 90. let. Právě Demanufacture zazní celé také v MeetFactory.

Supportem na pražském koncertě budou Once Human, nový projekt bývalého kytaristy Machine Head a Soulfly Logana Madera, irský metalcore Dead Label!. Vstupenky na speciální koncert Fear Factory jsou k dispozici ve všech běžných předprodejních sítích, více informací najdete na webu pořadatelské agentury www.obscure.cz.

tz, jm

zavřít