Festival v hale: Pražský Aerodrome s Korn a Bring Me The Horizon se přesouvá do Tipsport arény

Vydáno 19.04.2016 | autor: redakce

Třetí ročník Aerodrome festivalu, který se uskuteční 15. června v Praze, se z produkčních důvodů přesouvá z PVA EXPO Letňany do holešovické Tipsport arény. Fanoušci tak uvidí Korn, Billy TalentBring Me The Horizon a další hvězdy v hale. 

Festival v hale: Pražský Aerodrome s Korn a Bring Me The Horizon se přesouvá do Tipsport arény Korn během koncertu na rakouském festivalu Nova Rock v roce 2013. Foto: Petr Brodík

"Tipsport aréna disponuje stejnou kapacitou, která byla vyhrazena pro venkovní variantu v Letňanech, kde bylo počítano s plochou pro 10 000 návštěvníků. Pohodlí diváků tak narušeno nebude. Naopak, přesunem do arény vzniká příznivcům festivalu možnost využít míst k sezení na tribunách a eliminuje se další případná nepřízeň počasí, která poznamenala předchozí ročník festivalu průtrží mračen při koncertě Metalliky." sdělil za pořádající agenturu NuCoast Patrik Svitek.

Bring Me The Horizon a Billy Talent byli potvrzeni jako hvězdy pražského Aerodrome festivalu

Vstupenky zůstávají v platnosti. K žádné změně v programu ani v časovém harmonogramu nedochází. Návštěvníci se mohou těšit na sedmihodinový hudební maratón, kdy si od 16 hodin budou na pódiu předávat štafetu Zebrahead, Bad Religion, Billy Talent, Bring Me The Horizon a Korn, kteří zakončí večer kolem 23. hodiny.

vložte odkaz, text nemažte

Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketportal.

tz, jm, foto: Petr Brodík

zavřít