David Koller ukázal, že zná víc než pár fíglů. Při komorním koncertu zazněly také hity Lucie

Vydáno 2020-07-14 09:00:00

David Koller vystoupil v rámci Acoustic Tour spolu s kapelou v pražském klubu Jazz Dock. Přestože podle názvu mělo jít o akustický koncert, pánové prý během karantény zapomněli, jak se akusticky hraje.

Zazněly tedy známé písně jako Recidiva, Na mě zapomeň nebo Chci zas v tobě spát a došlo i na aktuální singl My se ti ozveme. Nezanedbatelnou část repertoáru tvořily také skladby Lucie a publikum si tak mohlo v komorní atmosféře malého klubu plovoucího na Vltavě vychutnat hity, které zní častěji na velkých stadionech. Jmenujme například Vona říká jó, Střelec, doktor a vědec, Tereza, Šrouby do hlavy, Troubit na trumpety by se nám líbilo nebo Černí andělé. Jako finální přídavek pak zazněla píseň Konec nočních toulek od Jasné páky.

Fanoušci tak spolu s kapelou prožili cirka dvouhodinový koncert. David Koller střídal kytaru s bicí soupravou, za níž spolu se synem Adamem předvedli perfektní souhru. Davida Kollera čekají v Jazz Docku ještě dva koncerty.

Foto a text: Petr Hanč
Témata: David Koller, Adam Koller, Lucie, Jasná páka, Jazz Dock

David Koller ukázal, že zná víc než pár fíglů. Při komorním koncertu zazněly také hity Lucie David Koller ukázal, že zná víc než pár fíglů. Při komorním koncertu zazněly také hity Lucie

Zobrazit fotogalerii (19)

zavřít