Fource Live: Koncertní série, která má zanechat stopu, vypukne v červnu v Chapeau Rouge

Vydáno 02.05.2020 | autor: redakce

Promotérská agentura Fource Entertainment představuje sérii koncertů Fource Live, které dají prostor tuzemským hudebníkům. První koncerty proběhnou 12. a 25. června v klubu Chapeau Rouge a poté budou pokračovat ve zhruba čtrnáctidenní periodicitě.

Fource Live: Koncertní série, která má zanechat stopu, vypukne v červnu v Chapeau Rouge Fource Live: Koncertní série, která má zanechat stopu, vypukne v červnu v Chapeau Rouge

Koncerty Fource Live představí vždy dva domácí interprety, kteří zahrají v komorním prostředí pražského klubu Chapeau Rouge. Vystoupení budou přístupná veřejnosti (vždy v souladu s aktuálním nařízením a za přísného dodržování hygienických standardů) a zejména z nich vznikne profesionální záznam, který bude brzy poté přístupný nejen těm, kteří nebudou moci přijít do klubu. Cílem koncertů je kromě vzniku reprezentativních videí zejména ukojení hladu po živých vystoupeních, jak ho pociťují nejen fanoušci, ale i sami hudebníci. 

Klub Chapeau Rouge oslavil sté narozeniny. Po tradičním průvodu zahráli Tata Bojs, Mucha nebo I Love You Honey Bunny

„Cílem téhle série je nejen napnout síly směrem ke koncertům, které je možné v současné situaci nabízet, ale zejména podpořit talentované domácí umělce. Abychom z aktuální situace vyšli silnější, nesmíme zapomínat na všechny součásti, které vytváří živý organismus hudební scény,“ říká ke konceptu Anthony Jouet, zakladatel a šéf Fource Entertainment.

Na prvním večeru se představí dreampopoví Favorite Obsession a indiepopoví Good Times Only, druhý večer bude patřit emocionálním rockerům Cold Cold Nights a ceněnému projektu Ondřeje Holého Dné - pro ten půjde o jediný pražský koncert pro letošní rok. Termíny dalších večerů, které nejsou svázány ani žánry ani dosavadním věhlasem vystupujících, budou potvrzeny brzy, mezi umělci, kteří již přijali pozvání, jsou například Bratři, Vellocet Roll anebo Amelie Siba.

Bližší informace ke koncertům najdete na webu fource.cz, předprodej striktně limitovaného počtu vstupenek pro veřejnost bude spuštěn v následujících týdnech.

Koncerty Fource Live:

Favorite Obsession + Good Times Only 12. 6. 20 Chapeau Rouge, Praha
Cold Cold Nights + dné 25. 6. 20 Chapeau Rouge, Praha

tz, jm

Témata: Fource Live, Chapeau Rouge, Favorite Obsession, Good Times Only, Cold Cold Nights, dné

zavřít