Fritz Kalkbrenner hlásí barevný návrat do ROXY

Vydáno 24.11.2019 | autor: redakce

Osobitý berlínský producent a mistr analogového zvuku Fritz Kalkbrenner se po roce vrací s novou True Colours Tour. V plánu má představit střípky ze stejnojmenného, v pořadí šestého alba, True Colours.

Fritz Kalkbrenner hlásí barevný návrat do ROXY Fritz Kalkbrenner hlásí barevný návrat do ROXY

To vyjde krátce právě po jeho pražské show. Jeho předzvěstí je nově vydaný singl Kings & Queens se zřetelným rukopisem a pro něj tak charakteristickými vlastními vokály. V rámci jarní tour nemůže ani počtvrté opomenout i pražskou ROXY, kterou v minulosti několikrát vyprodal. Stane se tak i 28. února? Očekává se full house!

LIVE: Fritz Kalkbrenner ustojí vystoupení i s flashkou

Vstupenky se prodávají přes portál GoOut.

Mladší z bratrů Kalkbrennerových a spoluautor eklektické 'Sky And Sand' má svůj nenapodobitelný sound, ve kterém je lehké se při poslechu ztratit, ale zároveň obsahuje deepový taneční groove schopný odpálit střechu klubu. Především pak proslul svým analogovým housovým zvukem s prvky soulu a vokálními aranžemi. Po ukončení spolupráce se Suol a následné přestávce na konci roku 2018 založil svůj vlastní label Nasua Music a okamžitě začal produkovat čerstvou hudbu s novým tvůrčím týmem. Důkazem je loňské album Drown a otázkou je, kam nás Fritz zavede s nadcházejícím True Colours. Mezi jarně zbarvené odstíny berlínské krajiny?

Text: TZ

Témata: Fritz Kalkbrenner, Roxy, koncert

zavřít