Good Charlotte se vrátí do Prahy, v pátek jim bude tleskat Forum Karlín

Vydáno 13.06.2017 | autor: redakce

Nabitý koncertní týden plný zahraničních hvězd vyvrcholí s Good Charlotte. Američtí pop-punkeři se v pátek 16. června představí v pražském Foru Karlín, kde předvedou své největší hity i novinky z loňského alba. 

Good Charlotte se vrátí do Prahy, v pátek jim bude tleskat Forum Karlín Good Charlotte se vrátí do Prahy, v pátek jim bude tleskat Forum Karlín

Good Charlotte českým fanouškům netřeba zdlouhavě představovat. Jejich energický pop-punk si získal příznivce několika generací, na scéně jsou už od roku 1995 a u nás v minulosti vystupovali například v roce 2008. Tehdy hráli v Kongresovém centru v Praze, o tři roky později se pak ukázali na Open Air Festivalu v Panenském Týnci. 

Hvězdami nabitý hudební červen: V Česku zahrají System Of A Down, Sting, Linkin Park, Good Charlotte i Foo Fighters

Skupina, jejímiž tahouny jsou bratři Joel a Benji Maddenové, má na svém kontě dosud šest studiových alb. Největší popularitě se těšili v minulé dekádě, kdy se hned tři jejich desky dostaly do první desítky žebříčku amerického Billboardu. Komerčně nejúspěšnějí nahrávkou byla třikrát platinová The Young and the Hopeless z roku 2002. 

vložte odkaz, text nemažte

Mezi lety 2011 a 2015 si kapela vybrala tvůrčí pauzu, ale loni se vrátila s albovou novinkou Youth Authority. Právě nové písničky zazní vedle těch osvědčených v pátek ve Foru Karlín. Vstupenky seženete v síti Ticketportal. 

Témata: Good Charlotte, pop punk, Forum Karlín, koncerty

zavřít