Guns N' Roses se prý vrátí se vším všudy, tedy i s novým albem

Vydáno 25.02.2016 | autor: redakce

O koncertním comebacku Guns N' Roses už se toho napsalo mraky, chystá skupina ale i nové album? Podle zdrojů magazínu Billboard ano! Zdá se, že Axl, Slash a spol. už na něm horlivě pracují. 

Guns N' Roses se prý vrátí se vším všudy, tedy i s novým albem Axl Rose a Slash - dvě hlavní hvězdy Guns N' Roses se po letech konečně smířily

Koncertní návrat nejslavnější sestavy Guns N' Roses je v rockovém světě považován za jednu z největších událostí roku. Kapela odehraje v dubnu šest koncertů, včetně dvou vystoupení na prestižním festivalu Coachella, a čeká se na oznámení dalších termínů. Už nějakou dobu se totiž šušká, že se chystá velké stadionové turné.

Je to tady! Slash se skutečně vrací do Guns N' Roses, první koncert proběhne v dubnu

Možná ale napřed dojde na novou řadovku. Ta poslední Chinese Democracy pochází už z roku 2008, byla to jediná deska, kterou vydali po Slashově odchodu. Podle informací, se kterými přišel bývalý publicista Arlett Vereecke, jsou nyní Guns N' Roses ve studiu a nahrávají novinku. S podobnou teorií přišel i bývalý manažer skupiny Alan Niven, jenž uvedl, že v prosinci se ve studiu zastavili Duff McKagan a dokonce i kytarista Izzy Stradlin, jehož návrat do sestavy zatím nebyl potvrzen.

Zatím je jisté, že u comebacku budou z legendární sestavy Axl Rose, Slash a Duff McKagan. Všechno další je pouze předmětem spekulací. 

Billboard, jm

zavřít