Harlej natáčí nový klip na Bali. Podívejte se na exkluzivní fotoreport

Vydáno 2017-08-01 13:32:42

Rockeři ze skupiny Harlej se o prázdninách rozhodně neflákají. Režisér Petr Vinc Havlíček, Kateřina Králová a KHfilmin pro ně tvoří nový klip k písni Bali z alba Hodný holky zlý kluky chtěj. Natáčí se na několika lokacích, mimo jiné v oblíbené hospůdce na Smíchově nebo na Slapech. V klipu si zahraje také Leona Šenková nebo fenka Toma Hrbáčka Funny. Klip by měl vyjít hned po prázdninách jako pozvánka na narozeninový koncert v Lucerně, který Harlej chystají na 14. října spolu s Otou Balagem a symfoniky.

"Už dlouho jsme nenatočili klip, kde by šlo spíš o srandu a improvizaci a písnička Bali k tomu přímo vybízí. Jsem přesvědčený, že když je dobrá nálada a pohoda, může se stát tím pověstným rájem téměř libovolné místo na zemi. Trochu jsme riskovali, protože termín natáčení byl domluvenej asi měsíc dopředu a když by nám nevyšlo počasí, asi by jsme klip z časovejch důvodů točili až příští rok, ale štěstí bylo na naší straně a lepší počasí jsme si snad ani nemohli přát." objasnil kytarista Tonda Rauer. "Doufáme, že se budou všichni bavit stejně jako my při natáčení a snad si naši fandové budou moci během podzimu a zimy připomenout letní pohodu, kterou jsme my zažívali během natáčení." dodává.

Foto: Radim Hromádko

Témata: Harlej, Bali, Hodný holky zlý kluky chtěj, Lucerna

Harlej natáčí nový klip na Bali. Podívejte se na exkluzivní fotoreport Harlej natáčí nový klip na Bali. Podívejte se na exkluzivní fotoreport

Zobrazit fotogalerii (33)

zavřít