Harry Potter očaruje O2 arenu v doprovodu Českého národního symfonického orchestru

Vydáno 23.01.2017 | autor: redakce

Diváci v České republice poprvé uslyší hudbu z celého filmu z jedné z nejoblíbenějších filmových sérií v historii v podání symfonického orchestru. Představení Harry Potter a kámen mudrců proběhne v pražské O2 areně 28. ledna. 

Harry Potter očaruje O2 arenu v doprovodu Českého národního symfonického orchestru Harry Potter a kámen mudrců ovládne O2 arenu v doprovodu Českého národního symfonického orchestru

Český národní symfonický orchestr zahraje hudbu z filmu Harry Potter a kámen mudrců jako součást série koncertů hudby z filmů o Harry Potterovi. Symfonický orchestr vystoupí živě, jako doprovod k filmu, promítanému na velkém
plátně. Diváci budou moci prožít kouzlo filmu ve vysokém rozlišení na dvanáctimetrovém plátně za zvuků orchestru hrajícího nezapomenutelnou hudbu Johna Williamse.

Hudební leden nabízí Green Day, Powerwolf i Harryho Pottera, Lucie Bílá dožene resty

"Filmová série Harry Potter je jedním z ojedinělých kulturních fenoménů, který stále přináší potěšení milionům fanoušků po celém světě. Je nám velkým potěšením, že můžeme poprvé v historii poskytnout divákům jedinečnou příležitost poslechnout si oceněnou hudbu, hranou živě symfonickým orchestrem, a zároveň zhlédnout milovaný film, promítaný na velkém plátně. Bude to nezapomenutelná událost," uvedl Justin Freer, preuident CineConcerts a producent/dirigent série koncerů. 

vložte odkaz, text nemažte

CineConcerts je jedním z předních producentů živých hudebních zážitků propojených s vizuálními médii. Společnost založili producent/dirigent Justin Freer a producent/spisovatel Brady Beaubien. CineConcerts zapojilo do koncertních představení milióny lidí po celém světě, kterým přineslo zcela novou zkušenost s živým vystoupením. Mezi nedávné živé akce podobného typu patří Gladiátor, Kmotr, Život je krásný, koncert DreamWorks Animation, koncert k 50. výročí filmu Star Trek: Poslední cesta, a Snídaně u Tiffanyho. Justin Freer se rychle stal jedním z nejvyhledávanějších dirigentů filmové hudby s dlouhým seznamem projektů symfonické hudby, hrané živě během projekcí.

Vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketportal v cenovém rozpětí 690 - 1490 Kč.

tz, jm

Témata: Harry Potter a kámen mudrců, Český národní symfonický orchestr, koncerty, filmy, O2 arena

zavřít