Hello, it's me... Hit Adele parodují Ellen DeGeneres i hrdinové Hvězdných válek

Vydáno 10.12.2015 | autor: Filip Pešta

Možná píseň Hello od Adele milujete, možná už vám leze krkem. Málokoho ale mohla minout. Logicky se proto stala terčem různých vtipných parodií. Podívejte se na 3 nejpovedenější, které vám zaručeně rozhýbou bránici. 

Hello, it's me...  Hit Adele parodují Ellen DeGeneres i hrdinové Hvězdných válek YouTubeři si dělají z Adele legraci

Key of Awesome

Skupina Key of Awesome britskou zpěvačku nešetří. Hlavní hrdinka v pozměněném textu vyzkoušela všechny typy telefonů a pořád to není ono. Po starém dobrém volání přes kelímek to vzdává a jde křičet ven, kde se jako nejlepší varianta pro telefonní spojení nabízí starý, dobrý, žlutý banán.  Ve druhé sloce dostává citová výpověď o vztazích též pořádně na frak. Ostatně, podívejte se sami.

HITPARÁDY (24.): Adele vede s Hello už i v Česku, s albem dál překonává rekordyEllen DeGeneres

The Ellen Show je v současné době jedna z nejpopulárnějších amerických talk show. Ve své komediální scéně by si Ellen s Adele ráda poklábosila, bohužel Adele mluví nějak divně pomalu a přes piáno ji není skoro slyšet. Na druhé lince jí zvoní Drake a své Hello zapěje do telefonu i Lionel Richie.

RECENZE 25: U hudby Adele nehraje faktor času žádnou roliCelý text Hello ve filmech

Matthijs Vlot vytvořil unikání mash-up video, kde je z různých filmových dialogů poskládán celý text známého hitu.  Namátkou například Ali G, Flinstoneovi, Absolvent, IT nebo Hvězdné války. Holandský audio remixér se podobnými videi baví už nějaký ten pátek a na jeho YouTube kanálu nebo webu jich najdete pěknou řádku.

Pokud máte i vy svou oblíbenou parodii písně Hello, nebojte se o svůj tip podělit v komentářích.

Filip Pešta

zavřít