Hentai Corporation nahráli nové album a vzkazují: Křest bude smrt!

Vydáno 16.10.2017 | autor: redakce

Hentai Corporation dokončili nahrávání svého druhého studiového alba Intracellular Pets. Křest proběhne 27. října v pražském Paláci Akropolis. 

Hentai Corporation nahráli nové album a vzkazují: Křest bude smrt! Hentai Corporation nahráli nové album a vzkazují: Křest bude smrt!

Fanoušci si budou moci poslechnout jejich nový počin po téměř čtyřech letech od vydání debutu. Kapela přiznala, že proces přípravy a samotného nahrávání se neobešel bez komplikací, ale s výsledkem je více než spokojena. "Celej proces nahrávání se tahnul jak smrad už od minulýho roku. Za tu dobu jsme sa třikrát rozpadli a nesčetněkrát zmatlali, takže fakt serem blahem, že se nám povidlo to dorazit. Jsme hrdi a musíme se pochválit. Křest bude smrt!!!" shodují se svérázní Hentai Corporation.

Hentai Corporation, The Atavists a Mama's Project rozjeli divokou party ve Vrchlabí

Album obsahuje devět skladeb v převážné většině z pera autorského dua Petr Škarohlíd a František Koucký. Nahrávalo se v ostravském studiu Citron pod dohledem producentů Aleše Bajgera a Petra Slezáka, kteří se zároveň postarali i o mix a mastering desky.

Hentai Corporation se také před několika dny vrátili z koncertní šňůry v zahraničí, kde odehráli několik koncertů v Německu, Holandsku, Belgii a Francii.

"Na euro tour jsme nazkoušeli nějaký ty pecky z nový desky na holandskym piku a belgickym pivu a bylo to terraformující. Teď už to stačí nazkoušet na smíchovskym piku a nesmíchovskym, tedy plzeňskym pivu, a můžete si hrát na život dál až do Nekonečných pekelných bran," podělil se o své dojmy a další plány zpěvák Radek Škarohlíd.

Termíny turné: 
20. 10. 2017       Svitavy, Alternativní klub Tyjátr
21. 10. 2017       Vransdorf, Free Tibet Fest
27. 10. 2017       Praha, Palác Akropolis
03. 11. 2017       Černošice, Klub Kino
04. 11. 2017       Třebíč, Béčko
10. 11. 2017       Jablonec nad Nisou, Klub na rampě
11. 11. 2017       Děčín, La Garage Noir
17. 11. 2017       Uherské Hradiště, Klub Mír
18. 11. 2017       Jihlava, Soul Music Club

tz, jm

Témata: Hentai Corporation, Intracellular Pets

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Bratři Ebenové v lomu Velká Amerika
zavřít