Hot Since 82 se na konci května vrátí do Roxy

Vydáno 04.04.2019 | autor: redakce

Jméno Hot Since 82 asi není nutné příliš představovat. Pravidelná účast na největších festivalech světa, dva Essential Mixy a jeden z top 10 nejprodávanějších tracků na Beatportu jistě mluví samy za sebe. K tomu přidejme hitovky jako Restless a Veins nebo jeho remixy pro Rudimental, Davida Lynche či Pete Tonga a máme tu prvotřídní housovou hvězdu a majitele labelu Knee Deep In Sound, která se 31. května vrátí do pražské Roxy.

Hot Since 82 se na konci května vrátí do Roxy Hot Since 82 se na konci května vrátí do Roxy

Navzdory svému pseudonymu byl Daley Padley pro hudbu předurčen již od roku 1981, kdy se narodil. Jaké lepší rodinné podmínky si představit, než trávit víkendy v dílně se svým tátou, který rozebírá staré WV Beetly a mění je na pojízdné soundsystémy?

Kidnap předvede v dubnu v Roxy mimořádně emotivní set

Od svých sedmnácti se pak naplno věnoval DJingu v místním klubu, do kterého se fronta táhla až za roh. V roce 2010 v rámci jednoho afteru na Ibize využil výpadek proudu a zapojil svůj iPhone s rozdělaným trackem. Reakce tanečníků ho donutila kontaktovat holandský label Noir Music, kde tento track hned další rok vyšel pod názvem Let It Ride a hned vystřelil na třetí příčku Beatport House Chart.

Po krátké pauze, kdy si potřeboval ujasnit svoji žánrovou cestu, je silnější než kdy jindy. Dva Essential Mixy, Knee Deep In Sound mix album, Top 10 Beatport seller of all time a mnoho dalších úspěchů si může Hot Since 82 připsat na konto své zářné kariéry. Do Roxy se vrací po dlouhých čtyřech letech. Bude to velké a bude to hot.

tz, jm

Témata: Hot Since 82, Roxy

zavřít