Jana Kirschner vydá album ŽIVÁ, nabídne to nejlepší ze tří turné i autentické autorské zápisky

Vydáno 11.10.2017 | autor: redakce

Jana Kirschner vydá 10. listopadu koncertní nahrávku ŽIVÁ. Více než dvouhodinové album dokumentuje tři koncertní turné (Moruša: Biela/2013, Moruša: Čierna/2015 a Takmer Sólo/2016), která zpěvačka a skladatelka představila spolu s dvacítkou muzikantů slovenskému a českému publiku v období čtyř let.

Jana Kirschner vydá album ŽIVÁ, nabídne to nejlepší ze tří turné i autentické autorské zápisky Jana Kirschner vydá album ŽIVÁ, nabídne to nejlepší ze tří turné i autentické autorské zápisky

Album obsahuje 22 skladeb, mezi nimi písně jako Modrá, Pokoj v duši, Sama, Duch mesta, Miluješ nemiluješ, Na Čiernom koni, Krajina rovina a další. Dvojalbum je přehlídkou nových aranžmá Janiných skladeb, propracovaných kompozic, ale i citlivě zpracovaných verzí známých hitů.

LIVE: Jana Kirschner dosáhla Takmer sólo na vrchol intimity i dynamiky

Barevnou mozaiku spojuje producentská vize Eddieho Stevense, který zpěvaččinu tvorbu posouvá dál. Zdánlivě jednoduchá aranžmá střídají velkolepé hudební momenty.

Originální booklet, který připravilo renomované Studio Najbrt, obsahuje desítky fotografií, autorské zápisky, ale také producentské poznámky, kompletní "setlisty" a stage plány, a přináší jedinečný pohled do muzikantského světa tak, jak jej neznáme.

Jana Kirschner: Moruša mě postavila na vlastní nohy, ale miluji písničky. Návrat k nim je pro mě očista

tz, jm

Témata: Jana Kirschner, Živá, Moruša

zavřít