Jana Lota představí naživo svůj projekt Rudohořím, vystoupí i Jana Koubková nebo Barbora Mochowa

Vydáno 11.02.2017 | autor: redakce

Jana Lota v říjnu loňského roku vydala první část své osobní zpovědi Do světla. Celý projekt, na jehož druhé části autorka právě pracuje, se jmenuje Rudohořím a je inspirován dětstvím, které strávila s rodinou v Krušných horách. Nyní zpěvačku k tomuto dílu čekají také koncerty. 

Jana Lota představí naživo svůj projekt Rudohořím, vystoupí i Jana Koubková nebo Barbora Mochowa Jana Lota představí naživo svůj projekt Rudohořím, vystoupí i Jana Koubková nebo Barbora Mochowa

V polovině února se Jana Lota s kapelou vydává na sérii jarních koncertů s podtitulem Melancholie a vzpomínky z Krušných hor, kde představí album Do světla naživo. První koncert se uskuteční 16. února v Divadle Fráni Šrámka v Písku. Kapela se představí v této sestavě: Jana Lota (zpěv), Jan Jakubec (basa), Jan Aleš (klávesy, programming), Michael Nosek (bicí). Jako host doplní kapelu kytarista Jakub Lenz. 

RECENZE: Jana Lota provází Rudohořím. V Krušných horách zůstává Do světla

Několik vystoupení z této koncertní série bude pojatých jako dvojkoncert. Jako druhá umělkyně vystoupí se svou kapelou buď jazzmanka Jana Koubková (16. 2. v Písku), nebo písničkářka a klavíristka Barbora Mochowá (3. 5. v Praze).

vložte odkaz, text nemažte

"Po úspěšném křtu desky Do světla v pražském NoD se chystáme představit nové skladby posluchačům i v dalších českých městech. Ráda nechám posluchače pocítit atmosféru Krušných hor. Na letošní koncertování se těším. O jeho pestrost se postará i mé hostování na recitálech Michala Horáčka, kde jsem převzala většinu písní, které nazpívala Hana Hegerová," říká Jana Lota

K albu Do světla vznikl i pohádkový videoklip Jeřabina.

Další termíny koncertů k albu Do světla:
16.2. Písek Divadlo Fráni Šrámka – dvojkoncert s Janou Koubkovou
31.3. Chomutov Kavárna Chapeau Rouge
3.5. Praha Cargo Gallery – dvojkoncert s Barborou Muchowou

tz, jm

Témata: Jana Lota, Rudohořím, Do světla, Barbora Mochowa, Jana Koubková

zavřít