Jelen se po podzimním triumfu vrací do klubů, k vrcholům jarního turné bude patřit Žebřík

Vydáno 08.02.2016 | autor: redakce

Skupina Jelen absolvovala koncem loňského roku mimořádně úspěšné klubové turné, během něhož většinu zastávek vyprodala. Na koncertní pódia se ale záhy vrací, následující sérii vystoupení odstartuje začátkem března. K vrcholům jejich jarní sezóny bude patřit vystoupení v rámci hudebních cen Žebřík 11. března v Plzni. 

Jelen se po podzimním triumfu vrací do klubů, k vrcholům jarního turné bude patřit Žebřík Jelen je na pódiu jako doma. Foto: Jana Braunová

"Poslední dva roky mého života s Jelenem jsou pro mě naprosto mimořádné. Podařilo se nám všem v kapele splnit si to, o čem jsme tajně snili. Hrát muziku, kterou milujeme, pro lidi, kteří to cítí a vnímají úplně stejně jako my. Máme za sebou dva nevěřitelné roky. Ten nový jsme začali ve studiu s přípravou nového alba, které by mělo vyjít v září 2016," zaznělo od Jindry Poláka, frontmana kapely Jelen.

VIDEO: Jelen a Kateřina Marie Tichá zvou na Žebřík a lákají na své novinky

Jelen je hlavně koncertní kapela, která svým fanouškům naslouchá. Na jejich žádost odehraje několik jarních koncertů, na kterých představí i několik nových skladeb z připravovaného alba. Hostem bude nadaná písničkářka Kateřina Marie Tichá, která vydala loni na podzim své první autorské EP Otazníky. 

Jarní turné skupiny Jelen:
4. 3. Frýdek Místek - Stoun
5. 3. Karviná - Harlekýn
10. 3. Mladá Boleslav - Škoda Muzeum
11. 3. Plzeň - Žebřík
12. 3. Liberec - Bunkr
16. 3. Olomouc - U-klub
25. 3. Jindřichův Hradec - KC Jitka
27. 3. Litomyšle - Kotelnatz, jm, foto: Jana Braunová

zavřít