Justin Bieber poprvé v Praze: Idol dívčích srdcí přiveze úspěšné album Purpose

Vydáno 09.12.2015 | autor: redakce

Kanadský zpěvák Justin Bieber slaví v posledních měsících návrat na vrchol popularity. Z jeho nového alba Purpose už vzešlo několik hitů a bývalý teen idol jej představí také na velkém halovém turné. Do České republiky dorazí 12. listopadu 2016, kdy obsadí pražskou O2 arenu.

Justin Bieber poprvé v Praze: Idol dívčích srdcí přiveze úspěšné album Purpose Justin Bieber přijede do Česka poprvé

Evropské části turné předchází vyprodané koncerty ve více než šedesáti amerických a kanadských městech. Fanoušci uvidí dynamickou živou show v rámci třiceti evropských zastávek.

HITPARÁDY (24.): Adele vede s Hello už i v Česku, s albem dál překonává rekordy

Členové Fan clubu si mohou vstupenky zakoupit s časovým předstihem, a to od 11.12.2015 od 16:00 hodin prostřednictvím webových stránek www.justinbiebermusic.com. Veřejný prodej vstupenek startuje ve čtvrtek 17.12.2015 od 10:00 hodin prostřednictvím stránek a prodejní sítě Ticketportal, nebo na webových stránkách www.ticketportal.cz.

Bieberovo nové album Purpose dosáhlo na první místo v žebříčcích poslechovosti ve více než 100 zemích světa. Za vše hovoří fakt, že hned 17 jeho songů z této desky se v jednom týdnu umístilo v žebříčku HOT100 americké hitparády Billboard. Tímto husarským kouskem porazil legendární Beatles nebo rappera Drakea. Další úspěch zaznamenalo album Purpose na hudební platfomě Spotify, kde během prvního týdne dosáhlo vice než 200 milionů přehrání.

tz, jm

zavřít