Kam na Halloween: Sedm tipů, kde oslavit svátek mrtvých

Vydáno 26.10.2017 | autor: redakce

Kde letos oslavit Halloween, svátek, v němž se prolíná svět mrtvých a živých? Část sešlostí plná dýní, strašidelných masek a živých mrtvých probíhá již před víkendem, další vás čekají v sobotu. Vybrali jsme napříč největšími českými městy sedmičku nejzajímavějších.

Kam na Halloween: Sedm tipů, kde oslavit svátek mrtvých Kam na Halloween: Sedm tipů, kde oslavit svátek mrtvých


HALOOWEEN PARTY IPS
26. 10. PEKELNÝ BAR, PRAHA

Rok se s rokem sešel a čeká vás další politologická noc hrůzy. Oslavit a zapít ji můžete přijít do Pekelnýho baru na Andělu v Praze. Ať už s tematickými kostýmy nebo bez. Můžete se těšit na skvělou hudbu i společnost, akční drinky nebo třeba barmanskou ohnivou show. Pořadatelé vyhlašují také soutěž o nejlepší halloweenskou masku, kde na vítěze čeká odměna.


LUCKY HAZZARD HALOWEEN
27. 10. ROCK CAFÉ, PRAHA

Děsivě chladná vůně zatuchliny se ponese Prahou na sto honů, nemrtví se na jednu noc stanou živými, panenka Chucky zase udeří a vymítači ďáblů nebudou vědět, kam dřív skočit. Dekadentní party plná řízného rock'n'rollu, zombíků a všudypřítomného děsu v temných zákoutích pražského Rock Café se blíží! 27. října se připravte na ten nejlepší halloweenský mejdan ve městě. Milujete horory, kérky a dobrou muziku? Pak se těšte na halloweenskou jízdu na úrovni. Zahrají Carlos & His Coyotes, Gold'n'Drunkards a Vagyny Dy Praga.

Halloween v Rock Café: Párty plná zombíku, rock'n'rollu a strachuPRAGUE BURLESQUE SHOW - HALLOWEEN SPECIAL
27. 10. ROYAL, PRAHA

Členové souboru Prague Burlesque show se pro tento večer změní na monstrózní tvory. Připravte se na hrůzostrašný a krvavý zážitek. Své strašidelné kostýmy určitě nenechávejte doma. Prague Burlesque Show je burleskní show, která rozžehne plamen ve vašem srdci. Erotikou nabitá show nekonečných možností a kreativity, individuální prožitek oslovující masy.BLOODY SEXY HALLOWEEN
28. 10. FORUM KARLÍN, PRAHA


Neuvěřitelné kostýmy a masky, energická fire & light show a ultra-sexy vystoupení udělají z této noci skutečně pekelnou párty, která vám nedovolí vydechnout od samého začátku až do konce. Nenechte si ujít již 9. pokračování největší Halloween párty, jaká se kdy v ČR konala. Line-up obohatí DJové Roxtar, Lafaeytte, Big Jay, Selecto a Don Marquez. 


HALLOWEEN PARTY 2017
28. 10. KULTURNÍ CENTRUM BABYLON, BRNO

Legendární Halloweenská párty v největším kulturním centru Brna je opět tu! V průběhu večera si opět zatančíme všechny taneční styly, přivítáme nové žáky základních tanečních, nebudou chybět disko vstupy, sirtaki, makarena, live lasershow či Street dance show. Celou akci zaznamenají profesionální fotografové a kameramani.HALLOWEEN RIDE
28. 10. OSTRAVA


Zajímavou podobu bude mít Halloween v Ostravě, který potěší nejen milovníky party, ale i cyklistické nadšence. Ti se sejdou před tamním kinem Luna a v půl sedmé večer vyjedou společně slavit Halloween neznámo kam. Afterparty poté proběhne v Cooltour Ostrava. 

 

HALLOWEEN IN HELL 2017
28. 10. PEKLO, PLZEŇ


Po loňském vyprodaném ročníku v KD Peklo opět uvídíte největší halloweenskou party na západě Čech s účastí domácí DJské špičky. Těšit se můžete na proměnu kulturního domu v opravdové Peklo díky výzdobě, fire show nespočetnému množství efektů. Vystoupí DJs Manene, Matamar, Richard Reynolds, Wavehookers, TiGi, Immortal, Meff & Megzy a Oma'desa. Témata: Halloween, party

zavřít