Kam na Silvestra: 13 tipů iREPORTu

Vydáno 28.12.2015 | autor: redakce

Poslední den v roce se kvapem blíží a nemůže se obejít bez velkolepých oslav. Nový rok uvítají snad všechny významnější kluby u nás. V Praze můžete zavzpomínat na 80. léta v La Loce, vychutnat si houseový večírek v klubu Radost FX nebo se zhoupnout na lodi v Cargo Gallery. Nudit se ale nebudou ani v Brně, Ostravě či Plzni. 

Kam na Silvestra: 13 tipů iREPORTu Oslavy nového roku se blíží

La Loca, Praha - Back To The 80s NYE Party
Zacestujte si v čase poslední den v roce! V klubu La Loca v Praze se chystá novoroční večírek ve stylu diskotékových 80. let. Retro je přece v módě, tak proč si nezavzpomínat na legendární disko časy? Vstup se v La Loce na Silvestra neplatí! Nový rok tak můžete přivítat úplně zdarma a kromě pořádné show a tematických dekorací vás čeká i půlnoční ohňostroj a speciální nabídka drinků. Začíná se v půl osmé večer. 

La Loca zažila křest nového iREPORTu

Roxy, Praha - Superfly, New Years Eve 2015
Roxy společně s NoD letos znovu opakuje úspěšný koncept novoroční párty na třech stagích. Netradičně spojené prostory klubu Roxy a experimentálního NoD představí silvestrovský večírek pod taktovkou tamních rezidentů. Chystá se videomaping a světelná show společně se speciálními dekoracemi přímo pro silvestrovský mejdan. Na tuto akci nejsou ke koupi VIP vstupenky ani není možné dělat rezervace.

 

Radost FX, Praha - New Years Eve Awesome Party
Zažijte oslavu nového roku v nejstarším tanečním klubu v Čechách, který v posledních měsících prošel výraznou rekonstrukcí. Přijďte včas a ochutnejte speciální silvestrovský bufet. Užijte si party pod taktovkou zdejších houseových DJs, kteří se předvedou na zbrusu novém zvuku Funktion One na krásné nové stage. Užijte si pohled na překrásné tanečnice nebo třeba na ošklivé trpaslíky a mimozemšťany. O zábavu se postarají DJs Pavel Bidlo, Lumiere, Tony M, Petr K, Vilem, Cuba a VJ Martin. 

Radost FX teď žije každý den, do klubu se vrátili Pavel Bidlo, Lumiere a další DJs

 

Cargo Gallery, Praha - NYE Sailors Ball
Na Silvestra obleče Cargo Gallery, stále populárnější klub na lodi, duhu! Večírek v poslední noc roku označují pořadatelé jako "The Most Homosexualistic New Year's Eve In Prague". Na pražské Náplavce se očekává nával námořníků a námořnic, to je totiž doporučený dress code. Bar na Cargo Gallery bude otevřen zhruba od 20.00. Kdo si tedy budete chtít dát před party drink (nebo dva), může dorazit směle i před půlnocí. Dveře do sálu se otevřou o půlnoci.

Kam za zábavou na lodi: 5 prosincových tipů do Cargo Gallery

 

Brno, Bobycentrum
Také v Brně se chystá velkolepá oslava nového roku. Večírek v Bobycentru moderuje Petr Švancara a o zábavu nebude nouze. K poslechu a tanci bude hrát kapela Šumichrást Malbohár, chystají se taneční vystoupení a možná přijde i kouzelník. K vrcholům večera budou určitě patřit travestie show Fryna Girls, speciální barmanská show nebo prezentace ovocných pálenek. Samozřejmostí jsou i kulinářské speciality, včetně rautu po celý večer. 

Retro Music Hall, Praha
Klub Retro Music Hall, který se probojoval i mezi sto nejlepších klubů světa (podle ankety International Nightlife Association), si s programem vyhrál. K mání bude široká škála těch nejšikovnějších mužů a žen za DJským pultem. Stavebním kamenem budou ověřená jména jako Richard Reynolds, Brian, Lafayette, Bon Finix, Mio, Lady A, Milan Bílek, Michael C, Mejsi, Hrusha, Pietros či Ergee. Svěží doprovod pak nabídnou tanečnice v unikátních kostýmech, o vizuál se postará ultimátní světelný park, kterému dominuje obří LED obrazovka. 

Rock Café, Praha
Tradiční silvestrovská párty v Rock Café bude stát na několika pilířích. Jedním z nich budou Kníry. Sedm muzikantů z Plzně, v čele s frontmanem Mírou Cislerem (Požár mlýna, ex - Tleskač), vztyčilo a hrdě nese skomírající prapor pravého mužství. Prostřednictvím našláplého rock'n'rollu s tříčlennou dechovou sekcí a přesahy do nejrůznějších hudebních stylů rychle a jistě rozšiřuje řady svých fanoušků po celé republice. Dále se představí Just For Being, Vintage Wine, Ant Mafia a nebude chybět videodiskotéka DJ Elvise. Klub 007 Strahov, Praha
Silvestr na strahovské Sedmičce bude psycho! Nenechte si ujít pana Koefteho, krále (nejen) německého psychobilly a nenahraditelného frontmana Mad Sin. Jeho boční projekt, tříhlavá rock'n'rollová bestie s názvem The KDV Deviators, má na kontě své první album Lost Contact. U toho samozřejmě nesmí chybět dvě skvělé pražské psychobilly bandy - lupu chtiví banditi The Train Robbers a nenapravitelní darebáci a šviháci v jednom The Rocket Dogz. Psychobilly Attack DJs se postarají monstrózní afterparty.

DK Akord, Ostrava - Filmový Silvestr
O zábavu a reprodukovanou hudbu se postará David Zbavitel, který je znám jako moderátor rádia Čas Rock a TV Rebel a také jako principál Klaunů z Balónkova, takže jistě nebudou chybět i nějaké balónkové legrácky pro dospělé. Návštěvníkům je doporučeno přijít v kostýmu libovolné filmové postavy, protože tím zvýší šance na výhru v různých soutěžích, kterými bude celý silvestrovský večer proložen. Kostým však není nutností, ale v něm to bude větší legrace. Na dětských karnevalech převažují pohádkové postavičky a Spider-mani. Kdo bude v převaze na Filmovém Silvestru v ostravském Akordu? 

Phenomen, Praha
Poslednímu večeru roku ve Phenomenu bude dominovat bílá barva. A pro ty, kteří pomůžou umocnit náladu svým outfitem, pánové motýlkem, dámy šaty, bude přichystaný dárek v podobě drinku zdarma. O silvestrovskou atmosféru v klubu se postarají DJ's Jakub Kuba, Topic a Peer Van Der N. Samozřejmě nebude chybět phenomenální barová rodina, která nabídne ty nejlepší drinky. Pro každého bude připraven welcome drink a po půlnoci již tradičně i novoroční občerstvení. Neváhejte ale dlouho - kapacita míst je omezena. 

Hotel Continental, Plzeň - Oldies Disco
V Plzni můžete příchod nového roku oslavit třeba v hotelu Continental. Všeobecná veselice začíná od 20:00 pod taktovkou DJ Luďka Jaroše. Hrát se budou rockové a popové hity 60. - 90. let 20. století. V ceně vstupenky dostanete welcome drink, chlebíčky a půlnoční přípitek. O vaše pohodlí se postará mistr bartender Petr Nejedlý.

Café V lese, Praha - Silvestr V Lese: Radio$tars
The Radiostars, ve složení: Looky (Lety mimo ), Šmity (Luno), František Bořík (Mandrage), Tommy Vondráček (Kašpárek v rohlíku), Marty Spruce (Prague Conspiracy), je česká superskupina, která letos po dvou letech ohlásila svůj druhý comeback. A na co se těšit? Na nesnesitelnou hudbu, falešný zpěv i alkohol pro první řady zdarma. Tedy všechno, proč je mají fanoušci rádi. Neváhejte proto s nákupem vstupenek, po The Radio$tars je po letech totiž opět velký hlad a kapela všechny nasytí až k prasknutí.

Houseboat U bukanýra, Praha
Ani na houseboatu U bukanýra nebude silvestrovská zábava chudá. Akce zde začne ve 22:00 hod. a bude probíhat až do ranních hodin. Nabídka hudebního programu bude pestrá. Hned 3hodinový set si přichystal jeden z nejznámějších českých DJů - Tráva. Dále vystoupí Lumiere, Biodan, Roman Rai, Jan Berdych a Tibi. Kapacita míst je omezena, aby se žádný z bukanýrů neutopil. 

zavřít