Kamil Střihavka & The Leaders! drží tradici. V listopadu je čeká každoroční pražský koncert

Vydáno 06.10.2019 | autor: redakce

Tradiční pražský listopadový koncert Kamila Střihavky & The Leaders! se uskuteční 5. listopadu od 20:00 v Lucerna Music Baru. "Atmosféra tohoto speciálního listopadového koncertu je vždy výjimečná a neopakovatelná. Stejně jako tradice, která se pro mě a mé fanoušky stala důležitou součástí každoročního podzimu," říká Kamil Střihavka.

Kamil Střihavka & The Leaders! drží tradici. V listopadu je čeká každoroční pražský koncert Kamil Střihavka & The Leaders! drží tradici. V listopadu je čeká každoroční pražský koncert

Tento exkluzivně jediný letošní koncert v Praze navazuje na tradici, která započala před deseti lety v sále Retro Music Hall. "Změna je život," vysvětluje zpěvák, proč se akce přesouvá z prostoru zavedeného Retra do Lucerna Music Baru.

Festival Krásný ztráty se druhý den potýkal s počasím, na pódiu se střídali Visací zámek nebo Kamil Střihavka

Zde Kamil Střihavka už v devadesátých letech velmi aktivně a rád vystupoval. Projekty jako BSP, No Guitars!, Woo-Doo Band! či Supergroup se tak spojovaly výhradně s tímto prostorem. "Je to, jako návrat ztraceného syna," dodává s nadsázkou. Také letos si Kamil se svou kapelou The Leaders! připravil překvapení, které však návštěvníci koncertu uvidí a uslyší až v Lucerna Music Baru - jinak by to přece nebylo překvapení.Kamil Sřihavka & The Leaders hrají hraje ve složení: Kamil Střihavka (zpěv), Petr Henych (kytara), Martin "Maťo" Ivan (baskytara), Michal Vejskal (klávesy) a Patrik Sas (bicí).

Zpěvák oslovuje již dvě generace fanoušků. Český rockový Ježíš, majitel nezaměnitelného a fenomenálního hlasu, člen Beatové síně slávy a frontman rockových kapel jako Motorband, BSP, No Guitars!, Woo-Doo Band!, The Leaders! a Supergroup - to je Kamil Střihavka

tz, jm

Témata: Kamil Střihavka, The Leaders!, Lucerna Music Bar

zavřít