Kapitán Demo pokřtí Mládí v Trapu dvakrát. První koncert v Roxy už je vyprodaný

Vydáno 05.11.2018 | autor: redakce

O tom, že česko-italský ropný magnát a mistr světa v psaní refrénů Kapitán Demo zažívá hype a boom, svědčí i za pár dní vyprodaná Roxy, a to více než měsíc dopředu. Podobně na tom jsou i předprodeje jeho nového alba Mládí v Trapu, kterého se za poslední měsíc prodalo už přes pět tisíc kusů. V Rovy vystoupí Demo 5. a 10. prosince. 

Kapitán Demo pokřtí Mládí v Trapu dvakrát. První koncert v Roxy už je vyprodaný Kapitán Demo pokřtí Mládí v Trapu dvakrát. První koncert v Roxy už je vyprodaný

Vedení klubu Roxy a manager Kapitána Dema - legendární polský obchodník roku Polož Pade - dali hlavy dohromady a po dlouhém sezení do sedmi ráno rozhodli, že přidají další termín křtu, a to 10. prosince. Druhý koncert se stejně jako ten první velmi rychle a dobře prodává, a tak Polož Pade doporučuje, aby si fanoušci koupili lístek včas.

LIVE: Rock Café slavilo 27. narozeniny, hvězda večera Kapitán Demo upustil páru

Polož Pade glosuje s typickým katowickým přízvukem: "Máme welkou radostz, a chceme poděkovat wšem fanoušzkům za přýzeni. Pan Demo szlibuje, že bude mít dobrow náladu a bude oba večery zpívat porzádně. Každý večzer bude jiný, jiný playlist, jiný hosti a lidi sa budou bardzo bavit. Takže vy, co si kúpili lístki na první show, newáheje se koupit lístky i na drugou…o nic nepridete. Na krtu se budou prodávat desky, upomýnkovej przedměty, alkohol, speciální Demo merch a premiérově i prwní kolekce naši nové modní značky Democrazy. Bude to normální." Konec citátu.

tz, jm

Témata: Kapitán Demo, Mládí v trapu, Roxy

zavřít