Karel Gott bojuje s rakovinou mízních uzlin

Vydáno 02.11.2015 | autor: redakce

Dlouhodobě nejpopulárnější český zpěvák v současnosti bojuje se zákeřnou nemocí. Lékaři mu diagnostikovali takzvaný Non-Hodgkinův lymfom. Jedná se o zhoubné nádorové onemocnění mízních uzlin. Potvrdila to zpěvákova manželka Ivana. 

Karel Gott bojuje s rakovinou mízních uzlin Karel Gott se pere se zákeřnou nemocí

"Milí Karlovi příznivci, manžel si přeje, abyste věděli o jeho aktuálním zdravotním stavu. I přesto, že se mi to nepíše lehce, situace je bohužel taková, že Karlovi byl při operaci náhlé příhody břišní diagnostikován Non-Hodgkinův lymfom," uvedla Ivana Gottová na Facebooku.

HITPARÁDY (16.): Rádioví dramaturgové se stále neprobudili, nejvíc desek prodává Karel Gott

"Bylo potřebné Karla převést z IKEM na specializované hematologické oddělení I. Interní kliniky Všeobecné fakultní nemocnice v Praze. Manžel je v těch nejlepších rukou a pod dohledem těch nejlepších specialistů v čele s Prof. MUDr. Markem Trněným, CSc. a jeho týmem odborníků. Dnes byla zahájena onkologická léčba za použití nejmodernějších prostředků. Celá rodina věříme, že i díky vaší podpoře se bude mít Karel sílu uzdravit. Moc vás zdraví a statečně bojuje, protože vás nechce zklamat. Zvládly to jiné rodiny, zvládneme to společně také. Ivana s celou rodinou," uzavřela.

Zpěvák byl hospitalizován minulý týden, média nejprve spekulovala o operaci srdce. Gott byl nucel zrušit všechna nadcházející vystoupení.

Facebook Karla Gotta, jm

zavřít