Kašpárkohraní nabídne program pro celou rodinu, vystoupí Tomáš Klus nebo Pavel Callta

Vydáno 29.05.2017 | autor: redakce

Devátý ročník rodinného festivalu Kašpárkohraní zaplní pražské Letenské sady v neděli 11. června od 12 do 19 hodin. Na letošním ročníku nebude chybět Tomáš Klus, bejbypunková partička Kašpárek v rohlíku a Márdi s Pítrsem z Vypsané fixy se svým projektem Mixle v piksle, který obléká klasické školkové hity do rockenrolového kabátu. Vůbec poprvé na akci vystoupí Pavel Callta.

Kašpárkohraní nabídne program pro celou rodinu, vystoupí Tomáš Klus nebo Pavel Callta Kašpárkohraní nabídne program pro celou rodinu

Každý rok Kašpárkohraní pro své velké i malé návštěvníky chystá přehlídku profesionálních divadelních souborů. Na devátém ročníku se můžete těšit na úspěšnou hasičskou grotesku Bomberos od seskupení Squadra sua. Letos poprvé bude na Kašpárkohraní k vidění Teatr Novogo Fronta s představením pro děti Jungle Joke. Dále uvidíte klauniády pod taktovkou Divadla Mimos a Jiřího Bilba Reidingera, těšit se můžete na kouzelnické představení Profesora Zlomtužky a pouliční průvod letos uvidíte v podání performerů z Circusu Sacra.

ALCATEL FESTIVALY 2017: NEJVĚTŠÍ PŘEHLED LETNÍCH OPEN AIR AKCÍ

Na základě pozitivních zkušeností z předchozích ročníků bude i nadále zvýšená pozornost věnována zpřístupnění uměleckých aktivit pro děti. Malí návštěvníci se mohou zapojit do vytvoření  společné malby v prostoru s Galerií umění pro děti GUD nebo se vyřádit na sportovních aktivitách jako jízda na koni či fotbalové turnaje pořádané Pražským fotbalovým svazem, FK Dukla či AC Sparta Praha. Dále se návštěvníci mohou těšit na rugby, golf, florbal, baseball, softball, kriket, bojová umění, adrenalinové exhibice a mnoho dalších. I letos si děti zopakují základy požární ochrany se sbory dobrovolných hasičů a první pomoc si vyzkouší s Českým červeným křížem.

vložte odkaz, text nemažte

Již čtvrtým rokem největší rodinný festival v ČR Kašpárkohraní podporuje spolek předčasně narozených dětí Nedoklubko, který sdružuje a pomáhá rodičům předčasně narozených dětí. V rámci festivalu se uskuteční sbírka dětského oblečení velikosti 32 až 56, dále návštěvníci budou moci přímo z Kašpárkohraní poslat dáreček a vyjádřit psychickou podporu maminkám, které se nalézají v této těžké životní situaci.

Veškeré informace o festivalu na www.kasparkohrani.cz a Facebooku

PROGRAM / LINE UP
HUDEBNÍ SCÉNA / MUSIC STAGE
12:00 – MIXLE V PIKSLE
14:00 – PAVEL CALLTA
16:00 – TOMÁŠ KLUS
18:00 – KAŠPÁREK V ROHLÍKU

DIVADELNÍ SCÉNA / THEATRE STAGE
12:00– DIVADLO POHADLO – POCHODEM ŤAP
13:00 - DIVADLO MIMOS – POŠŤÁCKÁ POHÁDKA
14:00 – TEATR NOVOGO FRONTA – JUNGLE JOKE
15:00 – INDANCE
15:15 – PROFESOR ZLOMTUŽKA
16:00 - INDANCE
16:15 – JIŘÍ BILBO REIDINGER – KLAUN BILBO
17:00 – SQUADRA SUA - BOMBEROS

tz, jm, foto: archiv

Témata: Kašpárkohraní, festivaly, Tomáš Klus, Kašpárek v rohlíku, Mixle v piksle, Pavel Callta

zavřít