Kdo s AC/DC odzpívá pražský koncert? Možná Axl Rose z Guns N' Roses

Vydáno 28.03.2016 | autor: redakce

Svět internetu zase jednou ochromila vlna spekulací. Jak bylo před nedávnem oznámeno, zpěvák AC/DC Brian Johnson má vážné problémy se sluchem a hrozí mu dokonce úplné ohluchnutí, takže kapela hledá náhradníka pro zbytek turné. Kdo to bude? Říká se, že prý snad Axl Rose z Guns N' Roses.

Kdo s AC/DC odzpívá pražský koncert? Možná Axl Rose z Guns N' Roses Axl Rose za mikrofonem AC/DC? Možné je všechno

Zpráva kolující na internetu se pochopitelně neopírá o žádný podložený zdroj, takže by ji fanoušci měli brát s rezervou. Rose byl prý zastižen, jak byl s nějakou kapelou zkoušet, a nebyli to údajně jeho Guns N' Roses, kteří si už příští měsíc odbudou dlouho očekávaný koncertní comeback. Informaci "vyzvonil" jistý rádiový moderátor z Atlanty, kde se muzikanti měli sejít. 

Pražský koncert AC/DC v ohrožení: zpěvákovi Brianu Johnsonovi hrozí úplná ztráta sluchu

AC/DC objíždějí zeměkouli s koncertním programem k zatím poslednímu albu Rock Or Bust od loňského dubna. Prakticky všude, kam přijeli, slavili úspěch a vítaly je desítky tisíc fanoušků. Pražská show je v plánu na 22. května, kolem koncertu v Letňanech ale zatím zůstává mnoho otazníků. Tím největším je právě post zpěváka, jelikož šance, že se skupinou přijede Brian Johnson, je nejspíš minimální.

Také Axl Rose by však měl mít na letošek bohatý program, protože dubnovými koncerty na festivalu Coachella se jeho Guns N' Roses vrátí na pódia v obnovené sestavě. Podle neoficiálních zdrojů se na léto chystá velké stadionové turné a pánové snad nahrávají i novou desku. Stihne tedy vypomoci i australským kolegům? To je zatím ve hvězdách.

dailymail.co.uk, jm

zavřít