Kdo zazpívá na zahájení olympiády v Riu? Topmodelka Gisele Bündchen

Vydáno 02.08.2016 | autor: redakce

Pěvecké číslo při pátečním zahájení letních olympijských her v Rio de Janeiru neobstará žádná hudební superhvězda, ale modelka. Domácí Gisele Bündchen zapěje hit The Girl from Ipanema z roku 1962. 

Kdo zazpívá na zahájení olympiády v Riu? Topmodelka Gisele Bündchen Gisele si zazpívala například v písni Boba Sinclaira

Organizátoři se tedy tentokrát rozhodli jít jinou cestou než pořadatelé předchozích her v Londýně 2012, kde diváci viděli hudební hvězdy Paula McCartneyho nebo Kaiser Chiefs. Gisele Bündchen je známá hlavně díky modelingu, její vystoupení v rytmu bossa novy by mělo reprezentovat především tamní kulturu. Zahájení sportovní události roku bude podle dostupných informací o dost skromnější než start londýnské olympiády, který režíroval Danny Boyle. Mluví se o tom, že rozpočet je až desetkrát skromnější. 

VIDEO: S Katy Perry zvou na olympiádu i Usain Bolt nebo Michael Phelps

vložte odkaz, text nemažte

Na stadionu Maracana bude k vidění i první letadlo 14-bis, které bylo na začátku minulého století zrekonstruováno právě v Brazílii. Představit by se mělo i šest set tanečníků samby, kteří dostanou prostor při závěrečném karnevalu. Olympijské hry začnou v Rio de Janeiru v pátek 5. srpna v noci. 

Témata: Olympijské hry, Rio de Janeiro, Gisele Bündchen, Kaiser Chiefs, Paul McCartney

zavřít