Kelly Family zahrají v Praze své nejznámější hity začátkem března

Vydáno 01.03.2018 | autor: redakce

Kelly Family, ikona devadesátých let, se vrací zpět na pódium. Do pražské O2 areny přivezou velkolepou show již 8. března. Slibují všechny slavné hity i hojnou rodinnou účast. Nebude chybět Angelo, Patricia ani Johnny.

Kelly Family zahrají v Praze své nejznámější hity začátkem března Kelly Family zahrají v Praze své nejznámější hity začátkem března

Rodinná skupina Kelly Family zaznamenala fenomenální úspěch po celém světě. Prodala miliony alb, vystupovala pro statisíce fanoušků, získala více než čtyřicet ocenění na všech kontinentech. Po dlouhé odmlce loni ohlásila návrat na pódia a jednou ze zastávek turné pojmenovaném po nejnovějším albu We Got Love je i pražská O2 arena. Vystoupí zásadní členové skupiny i velká doprovodná kapela.

TOP 8 nejslavnějších rodinných kapel: Kelly Family, The Jackson 5, Bee Gees a další

"Jsme skutečně nadšení, že se můžeme vrátit před české publikum. Budeme hrát v největší hale u vás a je nám ctí, že po dvaceti letech můžeme znovu potkat naše fanoušky. Je nám jasné, že všichni vyrostli, stejně jako my," řekl Angelo před plánovaným koncertem.

Koncert Kelly Family bude trvat bezmála tři hodiny a slibuje průřez jejich tvorbou za posledních čtyřicet let. "Celý koncert bude průřezem celou historii naší skupiny. Fanoušci uslyší staré španělské písničky, ale slibuji, že nepřijdou o ty největší hity, které nás proslavily. Takže se těšte na písně I Can’t Help Myself, An Angel, Why Why Why, Nanana, Fell In Love With An Alien a další. Bude to velká jízda," doplnil Angelo.

Témata: Kelly Family, O2 arena, Angelo Kelly

zavřít