Klubová sezóna v Roxy vyvrcholí s houseovými baviči Super Flu

Vydáno 17.05.2017 | autor: redakce

Do Roxy míří letní atmosféra, slunce a hlavně německý house s prvky techna v podání Super Flu. Parťáci andhim, srandisté a hlavně prvotřídní producenti Feliks a Mathias za sebou nechávají po 13 let na scéně nesmazatelnou stopu. Rádi si hrají, experimentují a svými melodiemi pobaví každého na parketu. 23. 6. zakončí klubovou sezónu a připraví všechny na letní vlnu parties.

Klubová sezóna v Roxy vyvrcholí s houseovými baviči Super Flu Klubová sezóna v Roxy vyvrcholí s houseovými baviči Super Flu

Většina elektro producentů se bere vážně, ale ne Super Flu. Feliks a Mathias tvoří zábavnou dvojici, kterou charakterizují originální videa (Euterpeh, Oktavlachs), vtipná sebeprezentace a hlavně hravé housové melodie. Své fanoušky si získali právě díky originalitě, kterou vkládají do všeho, co dělají. Čekat můžete všechno, ale určitě ne nudu. Kde berou inspiraci už prozradili v rozhovoru pro Noisey: "We believe in the secret powers of beer."

Kollektiv Turmstrasse se znovu pokusí vyprodat pražskou Roxy

vložte odkaz, text nemažte

Super Flu stojí také za labelem Monaberry, pod kterým vyšly releasy třeba i Oxia, Monkey Safari, Kollektiv Turmstrasse, Noir a andhim. S těmi se v posledních letech dali dohromady a tak vznikly hity jako Reeves, Mr Bass nebo Hasoweh. Super Flu vydávají po třinácti letech na scéně album Musik 3, které vyjde v červnu. Hned poté ho předvedou v klubech a na festivalech a také 23. června v Roxy.

tz, jm

Témata: Super Flu, Roxy, klubovky, koncerty

zavřít