Klubovou sezónu v Roxy odpálí DJská legenda Gregor Tresher

Vydáno 15.09.2016 | autor: redakce

Německá techno legenda Gregor Tresher vydal na konci května album Quiet Distortion, které si ihned získalo nadšené reakce od producentů jako Laurent Garnier nebo Maceo Plex. Tento pátek nám ho přijede představit osobně do pražské ROXY v rámci zahájení podzimní klubové sezóny.

Klubovou sezónu v Roxy odpálí DJská legenda Gregor Tresher Klubovou sezónu v Roxy odpálí DJská legenda Gregor Tresher

Ve světě elektroniky závislém na nových trendech, existuje několik stálic, které je dlouhodobě přesahují. Jednou z nich je bez debat německý producent a techno legenda Gregor Tresher. Majitel labelu Break New Soil a tvůrce nesmrtelných techy melodií jezdí po světě a rozdává hutný groove již od 90-tých let. Dle všeho s tím nehodlá přestat. Několik skvělých alb a releasy jako A Thousand Nights nebo Full Range Madness provázely celou jednu techno generaci a nové album Quiet Distortion má ambice oslovit nové, na historii techna nevázané, publikum.

SOITĚŽ O 3 X KONZUMAČNÍ POUKAZ V ROXY

12ti skladbové LP vzbudilo nadšené reakce nejen mezi fanoušky, ale především v djské komunitě. "Poslouchám to album znovu a znovu a mohu říct jen: je prostě ohromné. Miluju všechny tracky a můžete si být jistí, že je budu hrát úplně všude." komentoval nové album Laurent Garnier a s positivními ohlasy se přidali Stephan Bodzin, Maceo Plex nebo Pan-Pot. 16. záři si ho budete moci vychutnat na živo přímo od Gregora Treshera.

vložte odkaz, text nemažte

Tento večer budou mít navíc fanoušci klubu první možnost provést check-in v rámci věrnostního programu MY ROXY. Check-in bude aktivní na vstupu do klubu od 22 hod. Kompletní info zde.

Line up:
22:00 - 23:30 Da Moon
23:30 - 01:00 Michael J
01:00 - 03:30 GREGOR TRESHER
03:30 - 06:00 Orbith
2nd stage: Yannick, Deff

tz, jm

Témata: Gregor Tresher, Roxy, koncerty, klubovky

zavřít