Kryštof bude headlinerem Majálesů. Míří i na Slovensko

Vydáno 16.11.2015 | autor: redakce

Přípravy Majálesů 2016 začaly a pořadatelé v Praze, Brně a Hradci Králové odhalují většinu z hudebního programu příštího ročníku. Největším tahákem bude na vybraných Majálesech jednoznačně skupina Kryštof.

Kryštof bude headlinerem Majálesů. Míří i na Slovensko Kryštof na koncertě v O2 areně 27. října 2015

S nadcházejícím koncem letošního roku odhalují organizátoři Majálesu hudební program pro rok 2016. Mezi hlavní ohlášené hvězdy tradičně patří nejžádanější kapely – Horkýže Slíže, Mandrage, Wohnout, UDG, Xindl X či Vypsaná Fixa. Na majálesová pódia se však vrátí i kapela Kryštof, která opět připraví speciální verzi Srdcebeat show přizpůsobenou pro venkovní festivaly.

LIVE: Kryštof v Praze: Vysněnokrajina existuje! A strčí do kapsy i světové hvězdy

"Byli první českou kapelou, která na Majáles uměla přivézt perfektně připravenou show. Kvůli nim jsme zvětšovali pódium i zázemí, což se podle spokojenosti návštěvníků rozhodně vyplatilo,“ vzpomíná dramaturg Michal Šamánek na rok 2013. Skupina Kryštof na Majálesech naposledy zahrála právě v roce 2013 a podle organizátorů šlo o přelomové vystoupení. "Pro Majálesy připravujeme speciální show inspirovanou vyprodaným Srdcebeat tour po stadionech. Pokusíme se zážitek z našeho majálesového koncertu posunout zase o kousek dál," uvádí Richard Krajčo.

Účast na Majálesu 2016 již potvrdily i další kapely. Například Sto Zvířat, Jelen, ATMO Music, Paulie Garand, Voxel, Slza, Rybičky 48 a Skyline. V Praze a Brně se představí také Kontrafakt. Účast v Praze a Hradci Králové potvrdil rovněž slovenský rapper Majk Spirit. Odstartoval i předprodej vstupenek.

ANKETA: 7 alb skupiny Kryštof: Jaké je nejlepší?

Lidé, kteří chtějí lístek se slevou, mohou využít předprodej první limitované vlny vstupenek. "Nyní máme k dispozici vstupenky od 380 korun, v Hradci Králové za 350 korun. Členové majálesového klubu je získají ještě levněji. Od 16. ledna se cena vstupenek zvyšuje na 420 Kč v Praze a Brně a 380 Kč v Hradci Králové," popsal David Peštál, jeden z organizátorů. Předprodejní místa naleznou zájemci tradičně na webových stránkách, kde si lze koupit i on-line vstupenky.

Kryštof kromě Majálesů a vyprodaného klubového turné na jaře vystoupí už jen na několika málo festivalech a na 4 koncertech na Slovensku. Více se dozvíte na jejich Facebooku.

tz, jm, foto: Matěj Třasák

zavřít