Kryštof odlétá do Ameriky nahrát nové písně. Vyjdou na chystané výběrovce

Vydáno 27.03.2017 | autor: redakce

Kryštof finišuje s přípravou svého druhého výběru hitů nazvaného 25 Best Of. Bude obsahovat čtyři nové písně, které Kryštof dokončí ve Spojených státech s osvědčeným producentem Yaronem Fuchsem a několika novými spolupracovníky. Album je předzvěstí oslav 25 let existence kapely, které vyvrcholí dvěma zářijovými koncerty na pražském Strahově. První je vyprodaný, na druhý si fanoušci koupili již 15 tisíc lístků.

Kryštof odlétá do Ameriky nahrát nové písně. Vyjdou na chystané výběrovce Kryštof odlétá do Ameriky nahrát nové písně. Vyjdou na jejich chystané výběrovce

Tři z nových písní se nesou v rychlejším tempu, poslední novinka bude balada. První singl Kryštof vypustí 1. června, album vyjde nedlouho poté. Kapela na lednovém soustředění dokončila podklady nových skladeb a nyní se vydává je nahrát do New Yorku pod producentským dohledem Yarona Fuchse, který stojí za posledními dvěma úspěšnými alby kapely Inzerát a Srdcebeat.

Kryštof přidává druhý koncert na fotbalovém stadionu, vydá best of i čtyři nové písně

Fuchs si tentokrát k práci na Kryštof přizval několik nových jmen. Koproducent Aaron Accetta se podílel například na albech úspěšného projektu American Authors. Za zvukovým pultem bude sedět Neil Dorfsman, ověnčený šesti cenami Grammy a čtyřmi nominacemi za nejlepší zvuk, jenž spolupracoval se Stingem, Björk, Bobem Dylanem, Kiss, Def Leppard a mnoho dalšími hvězdami.

vložte odkaz, text nemažte

Navíc si Kryštof veze i posilu z domova; mladého muzikanta Ondru Fiedlera, který produkoval debutovou desku Lenny. Pro kapelu bude koprodukovat dvě nové písně. "Je to veliký talent a snad mu tohle dobrodružství něco přinese. Koukat pod prsty takovým profíkům může být velká zkušenost," podotýkají svorně členové Kryštof.

Kompilace "25 Best Of" bude obsahovat největší hity Kryštof s důrazem na alba vydaná po první výběrovce Poločas. Vyjde jako předzvěst velkých open air koncertů, ohlášených na 16. a 17. září 2017 na fotbalovém stadionu Evžena Rošického v Praze, jimiž začínají oslavy 25 let fungování Kryštof a na nichž si kromě oslavence zahrají kapely Hodiny, Sebastian a Jelen + utajovaní hosté.

První sobotní show 40 tisíc fanoušků vyprodalo za deset týdnů. Druhý nedělní koncert "#krystofnastrahove" šel do prodeje na Valentýna a dosud si fanoušci rozebrali 15 tisíc vstupenek, které jsou k dostání v sítích GoOut (pouze sektor stání) a Ticketstream (stání i na sezení na tribunách).

tz, jm, foto: promo, Romana Šlapáková (koncert)

Témata: Kryštof, Richard Krajčo, Strahov, Srdcebeat

zavřít