Kryštof už staví scénu na Strahově, dva narozeninové koncerty odehraje v polovině září

Vydáno 08.09.2017 | autor: redakce

Dva stadionové koncerty skupiny Kryštof na fotbalovém stadionu na Strahově sice proběhnou až 16. a 17. září, se stavbou scény se však v Praze začalo už 10 dní před prvním vystoupením. Kapela na koncertech oslaví 25 let. 

Kryštof už staví scénu na Strahově, dva narozeninové koncerty odehraje v polovině září Kryštof už staví scénu na Strahově, dva narozeninové koncerty odehraje v polovině září

Už dříve skupina avizovala, že na Strahově zazní symbolicky 25 skladeb, playlist však tají, stejně jako další detaily stadionové show. "Je to až neuvěřitelné, že se nám koncertem splní to, co jsem kdysi klukům slíbil ve zkušebně, když jsme byli ještě děti," prozradil nám před prázdninami Richard Krajčo v rozhovoru. 

Kryštof interview: Honba za senzací skončila, po stadionu žádná další meta není

Koncerty na Strahově nebudou stát jen na oslavenci. Před Kryštof oba dny postupně zahrají kapely Hodiny, Sebastian a Jelen. První koncert byl rychle vyprodán, na ten druhý ještě vstupenky seženete. Kapela odhaduje, že by se na Strahově mohlo za víkend sejít až k sedmdesáti tisícům diváků. 

Čekání na koncert si mohou fanoušci ukrátit poslechem výběrovky 25, která vyšla v červnu a zahrnuje i čtyři nové písničky, včetně singlu Šňůry. Nedávno vyšla i vinylová edice v limitovaném nákladu 1 000 kusů.

Témata: Kryštof, Strahov, Richard Krajčo

zavřít