Kryštof vystoupí příští rok na Strahově, může přijít až 40 tisíc lidí

Vydáno 01.10.2016 | autor: redakce

Kryštof se blíží ke čtvrtstoletí své existence. Období oslav odstartuje 16. září 2017 koncertem na fotbalovém stadionu. "Bude to náš splněný sen," říká zpěvák Richard Krajčo. Kryštof se představí na stadionu Evžena Rošického v Praze. Předprodej vstupenek začne již letos 16. října.

Kryštof vystoupí příští rok na Strahově, může přijít až 40 tisíc lidí Loučení s diváky na posledním Kryštof Kempu v Plzni. Foto: Jana Braunová

"Ušli jsme dlouhou cestu od prvního koncertu, na který přišlo méně lidí, než nás bylo v kapele, až po téměř 100 tisíc lidí na vyprodaném halovém turné k albu Srdcebeat a našem vlastním festivalu Kryštof Kemp. V rámci oslav chceme udělat radost sobě i fanouškům a zahrát si na fotbalovém stadionu, což jsem klukům úplně na začátku fungování naší kapely slíbil a fanoušci nás k tomu několik let vybízejí," říká Richard Krajčo.

Retrospektivní průřez celou kariérou je motivem videa, v němž Kryštof stadionový koncert poprvé oficiálně oznámil. Za pouhých pět dní klip zhlédllo na facebookovém profilu Kryštof více než 220 tisíc lidí. "Kdyby jen pětina z těch, co si pustili video, chtěla přijít, bude vyprodáno, ale to je jako sen", směje se zpěvák a dodává: "Budeme rádi, když vůbec někdo přijde."

LIVE: Kontroverzní Kryštof Kemp v Plzni dokázal, že vůbec není kontroverzní

Kapacita Stadionu Evžena Rošického, kde se show odehraje, je 19 032 míst na tribunách, v součtu s plochou stadionu může být až dvojnásobná. 

"Vždy cítíme ten dav před námi, jeho náladu a atmosféru. Samozřejmě je to jiné v divadlech, klubech, v hale. Ale vždy tam je vzájemné pouto s fanoušky, proto nás to s nimi a asi i je s námi baví. Pokud se nám společně podaří zaplnit i fotbalový stadion, tuším, že to bude zase nová zkušenost jak pro ně, tak pro nás. A my se budeme snažit, aby to byla show, na kterou nezapomenou, stejně jako v halách chceme smazat vzdálenost mezi pódiem a fanoušky," říká Richard Krajčo.

vložte odkaz, text nemažte

Režisérkou koncertu bude, stejně jako v případě Srdcebeat Tour, Krajčova partnerka Karin Babinská. "Máme řadu nápadů, někdy i trochu bláznivých, ale třeba se je podaří realizovat," dodává.

Předprodej k vyročnímu koncertu "krystofnastrahove" začne 16. října 2016, vstupenky budou k dostání v sítích GoOut a Ticketstream.

tz, jm, foto: Jana Braunová (Kryštof Kemp / Plzeň)

Témata: Kryštof, Richard Krajčo, Karin Babinská, Strahov

zavřít