Kryštof zahajují své vyprodané klubové turné, první koncert odehrají v Táboře

Vydáno 24.02.2016 | autor: redakce

Kryštof se po monstrózním úspěchu podzimního halového turné vrací na koncertní pódia. Tentokrát zahrají v klubech, jejichž kapacitu naplnili za jediný den od začátku předprodeje. První koncert proběhne 24. února v Táboře. 

Kryštof zahajují své vyprodané klubové turné, první koncert odehrají v Táboře Kryštof na loňském koncertě v Mostě. Foto: Jaroslav Noska

Srdcebeat Club Tour bylo bleskově vyprodáno - 27 tisíc vstupenek zmizelo za 24 hodin. Klubová šňůra čítající čtrnáct zastávek začne 24. února v Táboře a vyvrcholí 30. března v Ústí nad Labem. Během dalších dvou týdnů se kapela, která je čtyřikrát nominována v anketě Žebřík, představí na samostatných koncertech na Slovensku. Zavítá tam do Nitry, Žiliny, Bratislavy a Trenčína. 

Nominační tipy Žebříku (II.): Obhajujícím Chinaski konkurují Kryštof či Slza, mezi objevy jsou Jelen i Barbora Poláková

"Opět přeneseme do menších prostor řadu prvků z halového turné, podobně jako tomu bylo v období Inzerátu. Fanoušci se mohou těšit na projekce, nový design scény i některé speciální efekty. Drobně také pozměníme playlist. A moc se těšíme na Slovensko. Pro tamní fanoušky jsme v posledních letech moc nehráli a teď bychom jim to rádi vynahradili," podotýká Richard Krajčo.

Ještě než se kapela v létě vrátí se svou putovní přehlídkou nazvanou Kryštof Kemp, zavítá na sérii "předletních" festivalů - Majálesy v Hradci Králové, Praze a Brně, Motorfest v Českých Budějovicích, Třebíč Open Air, Votvírák v Milovicích, Holešovskou regatu, Rychtář Fest v Hlinsku, Vysmáté léto v Kadani a Musicfest v Přeštěnicích.

TOP 10 nejlepších domácích alb roku 2015 podle redakce iREPORTu

Pak už nastane čas na druhý ročník Kryštof Kempů. Série sedmi open air akusticky laděných festivalů v přírodních amfiteátrech se letos ponese v pirátském duchu a zavítá do stejných amfiteátrů jako před dvěma lety. První festival bude 9. července v Mikulově, o týden později přijde na řadu Náměšť na Hané. Další víkend se dočkají Hukvaldy a poslední červencový termín připadne na Svojšíce u Přelouče. Pak už se dočká 6. srpna i Konopiště a o čtrnáct dní později Loket. Závěrečnou zastávkou Kryštof Kempů bude plzeňský Lochotín.

tz, jm, foto: Jaroslav Noska (www.noska-art.cz)

zavřít